Kurs jezyka niemieckiego w monachium - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kurs języka niemieckiego w Monachium

Oktoberfest, ogródki piwne, dęta muzyka… żadne inne miasto nie odzwierciedla w takim stopniu niemieckiej tradycji i kultury jak ta bawarska metropolia. Kto tu raz był, ten jest pewien: stąd pochodzi gościnność i serdeczność! Jednak to nie wszystko, czym zadziwia nas to trzecie co do wielkości miasto niemieckie z 1,3 miliona mieszkańców. W Monachium znajduje się dziesięć uniwersytetów, gdzie studiują zarówno studenci niemieccy, jak i międzynarodowi.

W Monachium są rzeczy niezmienne, jak np. piwo. Kto odwiedza bawarską metropolię od razu to zauważy przy okazji wizyt w jednym z browarów. Spotkasz się tu również z inną typowo bawarską tradycją, czyli noszeniem spodniami ze skóry. Jeśli kupisz takie spodnie to na pewno zrobią one wrażenie na innych uczestnikach kursu, a poza tym jest to inwestycja na całe życie. Takie spodnie nigdy nie wyjdą z mody!

Szkoła w Monachium

W XVIII wieku monachijski Karlsplatz uchodził za najczęściej odwiedzany plac na świecie. Nawet jeśli dzisiaj nie jeżdżą już tam samochody, to i tak Stachus, bo tak nazywają go mieszkańcy Monachium, jest najbardziej zaludnionym placem miasta. Tutaj zaczyna się najdłuższa w Monachium ulica sklepowa z niezliczonymi butikami oraz dużymi centrami handlowymi. Tylko kilka minut stąd, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca znajduje się szkoła. Na dwóch poziomach znajduje się wszystko, czego wymaga się obecnie od nowoczesnej szkoły językowej: jasne sale, nowoczesne centrum multimedialne oraz duży taras i przytulna cafeteria pozwalająca na miłe spędzenie kilku chwil pomiędzy lekcjami przy filiżance gorącej kawy.

Wyposażenie

  • centrum nauki samodzielnej i biblioteka
  • sala multimedialna z 6 komputerami
  • internetcafé (6 komputerów) za opłatą
  • łącza internetowe do laptopów i WLAN
  • sekretariat wydający legitymacje, plany miasta itd.
  • kafeteria z automatem do kawy i przekąsek
  • duży taras na dachu ze stołami do ping-ponga

Kwalifikacje

Wszyscy nauczyciele w szkole mówią niemieckim jako ojczystym, mają ukończone studia oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka niemieckiego obcokrajowców.

Akredytacje

Szkoła we Frankfurcie posiada licencję TestDaF.

Kursy językowe

Kurs standardowy | 20 lekcji w tygodniu

Jeżeli chcesz poprawić swoją znajomość języka, a przy okazji odkryć Niemcy, to będzie to odpowiedni kurs! Z intensywnością 20 godzin lekcyjnych w tygodniu przyswoisz wymaganą wiedzę z zakresu gramatyki oraz słownictwa wymaganego w codziennej komunikacji, a jednocześnie zostanie Ci wystarczająca ilość czasu, aby zwiedzać i korzystać z uroków Frankfurtu.

Kurs intensywny | 24 lekcji w tygodniu

Z intensywnością 24 godzin lekcyjnych w tygodniu kurs ten jest idealny do osiągnięcia w szybkich postępów w nauce języka niemieckiego. W odróżnieniu od kursu standardowego, jest w nim miejsce na omawianie codziennych wydarzeń z polityki, kultury i gospodarki…

Kurs Premium | 28 lekcji w tygodniu

Jeśli chcesz szybko poprawić swoją znajomość niemieckiego i w krótkim czasie opanować jak najwięcej materiału to polecamy Kurs Premium.

Kursy egazaminacyjne TestDaF

4 tygodniowe kursy przygotujące do egzaminów Państwa odpowiednio do zdania tych egzaminów TestDaf i DSH.

Lekcje indywidualne

Jeżeli potrzebujesz niemieckiego do celów zawodowych lub na studia, zależy Ci na szybkich efektach i spersonalizowanym programie, to kurs indywidualny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nauczyciel skoncentruje się tylko na Twoich potrzebach i pomoże w osiągnięciu założonego celu.

Niemiecki biznesu

Niemiecki dla prawników, menedżerów lub inżynierów… Jeśli potrzebujesz niemieckiego do rozwoju swojej kariery to proponujemy intensywną naukę biznesowego niemieckiego.

Niemiecki z praktyką

Uzupełnij swoją karierę zawodową o międzynarodowe doświadczenia i po zakończeniu kursu niemieckiego podejmij praktykę w jednej z niemieckich firm. W ten sposób będziesz miał okazję obcowania z niemieckim w środowisku pracy, a także zdobycia międzynarodowego doświadczenia i poznania niemieckiego systemu pracy, podziwianego przez cały świat.

Niemiecki dla nauczycieli

Kurs przeznaczony dla nauczycieli języka niemieckiego, którzy chcą być na bieżąco z nowościami i trendami w nauczaniu, podnieść swoje kwalifikacje lub odświeżyć wiedzę i umiejętności.

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Ceny od 185 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Kaplan International

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Odpowiednio do swoich potrzeb i budżetu, możesz wybierać spośród następujących możliwości mieszkania w Monachium:

Rodzina goszcząca

Ten rodzaj zakwaterowania to już wypróbowana wielokrotnie i sprawdzona klasyka. Ten, kto decyduje się na zamieszkanie u niemieckiej rodziny goszczącej dostaje możliwość dalszej, bezstresowej i naturalnej nauki języka niemieckiego poza lekcjami… jako nowy członek rodziny. Abyś mówił wyłącznie po niemiecku, Twój współlokator będzie innej narodowości z innego kraju niż Polska. Za dopłatą istnieje naturalnie możliwość zarezerwowania pojedynczego pokoju. Łazienkę i kuchnię dzieli się wraz z właścicielem mieszkania, a wcale nie musi to być rodzina z dziećmi. Niektóre rodziny goszczące to osoby samotne lub starsze, które również dołożą wszelkich starań aby zapewnić Ci miły pobyt.

Hotel 

Opcje do wyboru: Superior / Standard / Budget

Pierwsze dni w Monachium są podniecające i męczące – jest tyle do zobaczenia i do zrobienia, że niejeden odwiedzający nie wie od czego ma zacząć. Nie można się dziwić – przy tej ilości wystaw kulturalnych i imprez. Proszę się odprężyć! Twój opiekun ustalił już plan działania i zabierze Cię wraz z grupą innych kursantów na niesamowitą wycieczkę po Monachium. Najpierw kultura: do wyboru Pinakotek der Moderne lub zwiedzanie zamku Nymphenburg. Następnie wizyta na nowym stadionie FC Bayern Monachium, czyli Allianz-Arena. A na koniec park centralny Monachium czyli ogród angielski, który zadziwia wszystkich turystów i należy do stalych punktów zwiedzania stolicy Bawarii.

Nie tylko w Monachium jest wiele do odkrycia! O niecałą godzinę drogi samochodem (około 70 kilometrów) znajdują się Alpy. Zimą możesz pojeździć na nartach, a latem wędrować lub jeździć na rowerze lub po prostu zachwycać się pięknymi widokami i poznawać bawarski folklor. W ciepłych miesiącach możesz wybrać się nad położone na południe od Monachium jeziora: Chiemsee, Armmesee i Starnberger See. W weekendy szkoła organizuje wycieczki do Augsburga, Regensburga i Salzburga. Ale przede wszystkim powinieneś zwiedzić Neuschwannstein, zamku króla Ludwika, lepiej znanego jako zamek Disneya! Gwarantowane niezapomniane wrażenia i piękne fotografie!