Szkola hiszpanskiego w maladze - Smiletrips.pl

Szkoła języka hiszpańskiego w Maladze

Malaga położona jest na słonecznym, południowym wybrzeżu Hiszpanii w jednym z najpiękniejszych i najbogatszych kulturowo regionów – Andaluzji. Średnia roczna temperatura w Maladze to 23ºC, co czyni ją doskonałym miejscem na pobyt przez cały rok. Miasto posiada populację ok. sześciuset tysięcy mieszkańców i stwarza przyjazne, ciepłe środowisko dla studentów uczących się języka hiszpańskiego. Możesz tu spotkać mieszkańców, którzy chętnie z Tobą porozmawiają i zarazem pomogą ćwiczyć Twój hiszpański.

Szkoła w Maladze

Szkoła położona jest przy plaży, 10 minut od centrum miasta i zaprojektowana zgodnie z otaczającą ją naturą. Kursanci do swojej dyspozycji mają klimatyzowane sale lekcyjne, a także miejsca do nauki na zewnątrz, które używane są w miesiącach letnich. Poza tym korzystać oni mogą z basenu, kafeterii, biblioteki i sali komputerowej.

Lokalizacja:

 • Po drugiej stronie ulicy od plaży,
 • 10 minut jazdy autobusem od centrum miasta,
 • Liczne rynki, sklepy, apteki, restauracje i bary w okolicy

Wyposażenie

 • 7 sal lekcyjnych i 2 odkryte pomieszczenia używane w miesiącach letnich
 • 2 pracownie komputerowe z dostępem do Internetu
 • Wi-Fi (bezprzewodowy dostęp na terenie całej szkoły)
 • Biblioteka
 • Pokój Wideo
 • Pokój nauczycielski
 • Recepcja
 • Basen
 • Bujne ogrody otaczające szkołę

Metodologia: Wszystkie kursy są starannie przygotowywane oraz układane zgodnie z uznawanym planem nauczania. Lektorzy są wysoko wykwalifikowani, profesjonalnie wyszkoleni i zmotywowani – z przyjemnością uwzględnią oni Twoje życzenia i zainteresowania.

Kursy językowe

Możliwość łączenia jednego kursu w różnych miastach (np. 1 tydzień Malaga + 1 tydzień Madryt).

Szkoła oferuje szeroki wybór kursów. Zajęcia grupowe składają się na ogół z 6-9 uczestników. Przyjmowani są uczniowie na każdym poziomie zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego.

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Uczestnicy przystępują do testu kwalifikacyjnego, na podstawie którego oceniana jest ich znajomość języka hiszpańskiego.

Programy łączą różne techniki nauczania, wszystkie skoncentrowane na komunikatywnym podejściu w celu dotarcia do każdego rodzaju ucznia z osobna. Każda lekcja trwa 55 minut.

Standardowy, Intensywny i Super Intensywny kurs hiszpańskiego

Szkoła oferuje 3 różne rodzaje Intensywnego kursu języka hiszpańskiego:

 1. 20 lekcji w tygodniu: “Intensive”
 2. 20 + 5 lekcji w tygodniu: “Intensive + Warsztaty”
  (20 lekcji + 5 lekcji warsztatów)
 3. 30 lekcji w tygodniu: “Super Intensive + lekcje indywidualne”
  (20 lekcji grupowych + 5 warsztaty kultury i rozmowy + 5 lekcji indywidualnych)

Podczas kursów będziesz pracować nad każdym, istotnym elementem nauki języka, jednocześnie poznając hiszpańską kulturę.

Opis kursu

Terminy rozpoczęcia W każdy poniedziałek roku
Lekcji tygodniowo 20 lub 25 + 5 lekcji w tygodniu (hiszpański + warsztaty językowe / kulturowe)
Czas trwania 1-48 tygodni
Poziomy Wszystkie poziomy, od początkującego do zaawansowanego
Czas trwania lekcji 55 min.
Ilość uczestników Max. 10 osób w klasie / Warsztaty kulturowe: max. 14 osób

 

Kurs przygotowawczy do egzaminu DELE

DELE (dyplom jezyka hiszpańskiego jako języka obcego) jest oficjalnym certyfikatem dla studentów zagranicznych uznanym przez Instituto Cervantes. Stanowi on podstawę do rozpoczęcia nauki na hiszpańskich uczelniach i pracy w krajach hiszpańskojęzycznych i ich uczelniach lub chcieliby pracować w kraju hiszpańskojęzycznym.

Kurs składa się z 20 lekcji w tygodniu i ma na celu przygotowanie do zdania egzaminu DELE na każdym z jego 3 poziomów.

Hiszpański Indywidualny


Oferowany tylko w połączeniu z innymi kursami. Oferuje indywidualną naukę języka z nauczycielem bazując na określonych brakach lub słabościach w znajomości hiszpańskiego. Bez wątpienia jest to najszybszy sposób aby nauczyć się języka obcego. Opcja ta zakłada 5 lub 10 zajęć indywidualnych w tygodniu.

Hiszpański w biznesie i hiszpański profesjonalny

Program ten jest skierowany do studentów i profesjonalistów, którzy chcą odkrywać konkretne tematy okołobiznesowe w języku hiszpańskim. Jeśli chcesz nabyć umiejętności językowe niezbędne do komunikowania się w sytuacjach biznesowych i prawnych, jest to idealny kurs dla Ciebie.

Który kurs wybrać?

Decyzja całkowicie zależy od Twoich potrzeb i pragnień.

 • Jeśli chcesz całkowicie skupić się na języku hiszpańskim, bez dodatkowych lekcji kultury, Intensywny kurs oferuje 4 lekcje dziennie.
 • Intensywny / Super Intensywny Program i Warsztaty jest dla Ciebie jeśli chcesz w pełni wykorzystać czas spędzony w Hiszpanii na naukę języka i poznanie kultury. Będziesz ‘zanurzony’ w języku: 4 godziny zajęć językowych / 5 godzin warsztatów kulturowych dziennie plus 5 zajęć konwersacyjnych. Warsztaty i konwersacje / lekcje indywidualne obejmują różne aspekty hiszpańskiej i latynoamerykańskiej kultury i cywilizacji, prasy, kina, kreatywne pisanie, wymowę, gastronomię, folklor, gry i zabawy mówienia i ćwiczenia, które stymulują interakcję i komunikację.

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Ceny od 169 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Enforex

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 10

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: FEDELE

Rezydencja/Hotel

W przyjemnie urządzonej rezydencji szkoły poczujesz się jak u siebie w domu. 20 nowocześnie urządzonych apartamentów typu Superior i Standard zapewni nie tylko wypoczynek, ale również kontakt z innymi studentami. Rezydencja oddalona jest o jedyne 10-15 minut środkami komunikacji miejskiej od centrum miasta i szkoły!

U rodziny

Zakwaterowanie u rodziny to z pewnością najlepsza forma pozwalająca na zastosowanie języka poza zajęciami oraz lepsze poznanie ludzi i kraju.

Mieszkanie

Zakwaterowanie w zadbanym mieszkaniu, dzielonym zwykle z innymi uczestnikami kursu. W cenie zawarta jest kuchnia do wspólnego użytku.

Dom studencki

Tę formę zakwaterowania szczególnie polecamy osobom, które pragną pozostać niezależne i przy okazji poznać hiszpańskich oraz międzynarodowych studentów. Do dyspozycji masz swój własny pokój w dobrej lokalizacji oraz szybkie połączenie do centrum.

Najpopularniejsze miejsca w Maladze:

 • Katedra
 • Muzeum Picassa
 • Muzeum MAUS
 • Alcazaba
 • Zamek Gibralfaro