Kurs angielskiego na malcie w St. Julian's - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kurs angielskiego na Malcie w Pembroke

Słońce i ciepłe morze ponad 300 dni w roku? Rozmowy wyłącznie  w języku angielskim? Przyjemna i efektywna nauka w cieniu wakacji? Zarezerwuj kurs językowy w Pembroke  jeśli tylko szukasz idealnego miejsca na ucieczkę od polskiej pogody! W żadnym innym miejscu nie nauczysz się angielskiego w tak przyjemnym śródziemnomorskim klimacie. Malta oferuje turystom wiele możliwości spędzania czasu wolnego, dzięki czemu nauka angielskiego będzie urozmaicona. Jeśli kochasz słońce, nocne życie i lubisz poznawać nowych ludzi  to kurs angielskiego w szkole w Pembroke będzie najlepszym wyborem. Ilość atrakcji i możliwości spędzenia czasu są niezliczone!

Szkoła

Szkoła znajduje się w sąsiadującym z St. Julian’s Pembroke. Kampus szkoły wraz z dużym zapleczem noclegowym znajduje się w imponującym budynku z kamienia z elementami architektury greckiej w spokojnej części miasta. Do centrum i plaży dojdziesz w 10 minut, w pobliżu  także tętniąca życiem dzielnica- Paceville, w której znajduje się ponad 350 barów, klubów i pubów.  W sezonie letnim w szkole przebywa ok 500-600 kursantów pochodzących z całego świata! W budynku szkoły znajduje się ogromny odkryty basen i piękny ogród, który stwarza przyjemną atmosferę do nauki angielskiego i odpoczynku po zajęciach. Jesteśmy pewni, że po skończonych zajęciach nawet nie opuszczając kampusu będziesz świetnie się bawił, jeżeli natomiast zechcesz zmienić otoczenie, atrakcje są na wyciągnięcie ręki!

Wyposażenie szkoły

 • Dobrze wyposażone sale lekcyjne
 • 23 sale lekcyjne w budynku
 • 6 sal lekcyjnych na zewnątrz
 • Recepcja czynna 24 godziny na dobę
 • Sala do gier  i TV
 • Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych
 • Akredytacje: FELTOM, ALTO, WYSE, ISO
 • Najlepszy odkryty basen na całej Malcie
 • Bar i restauracja w budynku szkoły
 • Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
 • Biblioteka i pokój do nauki
 • Sale do wspólnego spędzania czasu (relaksu)
 • Dostęp do internetu (darmowe WI FI)
 • Telewizor, odtwarzacz DVD, stół bilardowy, itp.

Kursy językowe

Kursy angielskiego prowadzone są przez doświadczoną kadrę a ich forma pozwala na naukę języka każdym ze zmysłów – przyjemnie i spontanicznie. Aktywne lekcje pozwolą  przełamać  barierę językową już po kilku dniach a kurs trwający 3 tygodnie szybko podniesie  poziom języka jak i pewność siebie. Szkoła oferuje 5 kursów angielskiego o różnej intensywności (4-8) lekcji zajęć dziennie. Mix narodowości w grupie kursantów będzie niesamowitym i bardzo praktycznym aspektem podczas Twojej nauki poznasz: Niemców, Hiszpanów, Włochów, Brazylijczyków, Rosjan i inne narodowości.

Liczba lekcji w tygodniu* Minimalny okres Wielkość grupy
Kurs Standardowy 20 2 tygodnie do 10 osób
Kurs Intensywny 30 1 tydzień do 10 osób
Kurs Biznesowy “English for work” 20+10 1 tydzień do 10 osób
Zajęcia indywidualne 10, 20 lub 30 1 tydzień 1 osoba
**Kurs Egzaminacyjny FCE / CAE 20 10-12 tygodni do 10 osób
***Kurs Egzaminacyjny IELTS 20 10-12 tygodni do 10 osób
****Program Uniwersytecki 20 1 tydzień do 10 osób

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Sprachcaffe

Kategoria : Srebrna

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: FELTOM

Możesz wybrać pokój w apartamencie na kampusie  i mieszkać razem z innymi studentami, możesz zarezerwować studio z prywatna łazienką i aneksem kuchennym lub mieszkać u jednej ze starannie wybranych i zaufanych rodzin.

Zakwaterowanie Pokoje Wyżywienie Wyposażenie Odległość od szkoły
Apartament standardowy 1 lub 2 osobowe Możliwie do wykupienie BB, HB lub FB Wspólna kuchnia i łazienka, telefon 15 min. na piechotę
Apartament komfortowy 1 lub 2 osobowe Możliwie do wykupienie BB, HB lub FB Wyższy standard, wspólna kuchnia i łazienka, telefon, darmowe wi-fi na terenie kampusu (Club Village)
Rodzina goszcząca 1 lub 2 osobowe HB Typowe 15 min. na piechotę lub autobusem
Studio 1 lub 2 osobowe Możliwie do wykupienie BB, HB lub FB Łazienka, wyposażona kuchnia, telefon i klimatyzacja, darmowe wi-fi na terenie kampusu (Club Village)

Na Malcie każdy znajdzie coś dla siebie! Podwodny świat pełny przygód? Atrakcje na lądzie? Wyspa jest stosunkowo niewielka, co oznacza, że wszystkie atrakcje znajdują się w pobliżu a wszędzie możesz dojechać autobusem lub rowerem.

Zobacz fascynujące zabytkowe budowle i imponującą architekturę Malty (sam budynek szkoły jest zabytkiem) i odkryj naturalny pomnik przyrody Azure Window na Gozo, odpocznij w parkach Valletty i spceruj po zabytkowych ulicach Mdiny a życie nocne wyspy poznaj w Paceville. Dla miłośników kultury, interesujące muzea oraz cenne dzieła sztuki.