Obozy, Szkoły, Kursy językowe na Malcie, Kurs angielskiego na Malcie - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kursy języka angielskiego - Malta

Rozumiemy, że każdy z Was jest inny i kieruje się własnymi kryteriami przy wyborze programu, miejsca do nauki oraz zakwaterowania podczas wyjazdu. Nasze kursy językowe dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb, tak, aby inwestycja w naukę języka przyniosła jak największe efekty. Poniżej znajdziesz nasze bestsellery, jednak jest to tylko niewielka część oferty Smile Trips.

Czy wiesz, że jednym z dwóch urzędowych języków obowiązujących na Malcie jest angielski a wyspa jest jednym z najczęściej wybieranych krajów do nauki tego języka przez ludzi z całego świata?

Lubisz odpoczywać na dzikich plażach otoczony pięknymi krajobrazami, a może interesuje Cię historia lub jesteś fanem nocnego życia? Wszystkie te rzeczy znajdziesz na jednej wyspie, od której dzielą Cię niecałe 3 godziny bezpośredniego lotu z 4 miast w Polsce. Jeszcze nie jesteś pewny gdzie chciałbyś wyjechać na kurs angielskiego? Malta jest jedynym krajem w Europie, w którym nie występuje zima, a liczba słonecznych dni sięga do 300 w ciągu roku?

W skład Republiki Malty wchodzi kilka wysp położonych na południe od Sycylii m.in. Malta i Gozo. Powierzchnia kraju liczy ponad 300 kilometrów kwadratowych a populacja to niecałe 400 tysięcy mieszkańców. Stolicą Malty jest Valetta – najcieplejsza europejska stolica. Bardzo widoczny jest wpływ kultury brytyjskiej. Można powiedzieć, że Malta to połączenie południowego temperamentu i sposobu bycia z bardzo dobrą organizacją brytyjską.

Odwiedzając ten kraj trudno oprzeć się wrażeniu, że przebywa się na jednym wielkim kursie językowym. Malta staje się bardzo popularnym miejscem, na każdym kroku spotyka się ludzi z całego świata, w każdym wieku, którzy przyjechali na wyspę, aby spędzić wakacje połączone z nauką angielskiego. Szkoły na Malcie oferują szeroką ofertę programów za przystępną cenę. Część szkół przypomina bardziej hotele i posiada własne baseny i beach cluby, gdzie po zajęciach można zrelaksować się i spędzić czas z nowo poznanymi znajomymi. Jeżeli szukasz spokojniejszego miejsca, możesz zdecydować się na indywidualny program z zakwaterowaniem u nauczyciela, gdzie będziesz miał prywatne lekcje. Na taki program możesz wyjechać także z przyjaciółmi lub rodziną.

Kursy angielskiego na Malcie odbywają się przez cały rok i zaczynają się w każdy poniedziałek. Możesz decydować o długości i intensywności programu. Zaplanuj kilkutygodniowe wakacje ferie zimowe połączone z nauką języka lub wybierz się na kilkumiesięczny kurs połączony z pracą lub praktyka. Do wyboru są także różne opcje zakwaterowania. Możesz wybrać pomiędzy pokojami w różnym standardzie w rezydencjach przy szkole,hotelami lub homestay’em – czyli mieszkaniem u rodziny maltańskiej, gdzie w pełni poznasz lokalną kulturę i przepyszną kuchnię.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, który chce podszlifować język, czy  osobą pracującą, chcącą podnieść swoje kwalifikacje i szukającą efektywnych kursów językowych, Malta będzie na doskonałym wyborem a doświadczenie konsultanci edukacyjni Smile Trips pomogą Ci dobrać odpowiednią szkołę, kurs i zakwaterowanie i umożliwią spełnienie Twoich podróżniczych marzeń.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Szkoła angielskiego w St. Julian's

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła położona w samym sercu tętniącego życiem St. Julian’s, w budynku galerii handlowej
 • Kursy ogólne, biznesowe i specjalistyczne
 • Doskonały mix narodowości kursantów
 • Duży wybór opcji zakwaterowania

Ceny od €175/tydzień

Szkoła angielskiego w St. Paul's

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła położona w pięknej wilii 150 metrów od morza
 • Bezpieczne miasteczko w północnej części wyspy, idealne dla osób ceniących sobie relaks
 • Doskonałe miejsce wypadowe na wyspę Gozo
 • Duży wybór zakwaterowania
 • Profesjonalny i przyjazny zespół nauczycieli

Ceny od €195/tydzień

Szkoła angielskiego w St. Julian's

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła znajduje się na pięknym zabytkowy kampus z ogromnym basenem, restauracją i barem
 • Położona 10 min. pieszo od centrum St. Julian’s
 • Profesjonalni native speakerzy
 • Do wyboru kilka rodzajów kursów
 • Zajęcia w grupach międzynarodowych

Ceny od 610 zł/tydzień

Szkoła angielskiego w Sliema

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła położona w najmodniejszej miejscowości Sliema, niedaleko słynnej promenady
 • Indywidualne podejście do uczniów
 • Własne, skuteczne metody nauczania
 • Zajęcia w grupach międzynarodowych
 • Szeroki wybór zakwaterowania podczas kursu

Ceny od €200/tydzień

Kurs angielskiego na Malcie

Malta jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc do nauki angielskiego na świecie. Angielski jest tam jednym z dwóch języków urzędowych, a ciepły klimat uprzyjemnia lekcje. Miłośników ciepła zachęca też fakt, że Malta jest jedynym europejskim państwem, w którym nie występuje zima. Szkoły językowe na Malcie są bardzo popularne i oferują szeroką gamę zajęć dla różnych poziomów zaawansowania języka.

Kurs angielskiego na Malcie – szczegółowe informacje

Kursy językowe na Malcie odbywają się przez cały rok i trwają od kilku tygodni do kilku miesięcy. Sam decydujesz o długości i intensywności programu. Część szkół przypomina hotele: posiadają własne baseny, restauracje i bary. Możesz również zdecydować się na indywidualny program z zakwaterowaniem u nauczyciela lub maltańskiej rodziny. Niezależnie od tego, którą opcję nauki wybierzesz, kurs angielskiego na Malcie to zawsze świetne połączenie przyjemnych wakacji z praktyczną nauką języka.