Kursy angielskiego na cyprze - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Szkoła angielskiego Malvern House w Limassolu

Cypr, była kolonia brytyjska cieszy się coraz większą popularnością jako miejsce do nauki języka angielskiego. Jeżeli szukasz ciepłego, bezpiecznego miejsca z przepięknymi plażami, bogatą historią oraz przepyszną lokalną kuchnią – to będziesz zachwycony tą wyspą.

 • Kursy angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 4 roku życia!
 • Międzynarodowi uczestnicy
 • Rodzinna atmosfera i duża dbałość o szczegóły
 • Wysoka jakość nauczania
 • Szeroka oferta zakwaterowania – od domów studenckich do pięciogwiazdkowych hoteli
 • Daty rozpoczęcia: kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek roku (jeśli poniedziałek jest świętem narodowym, kurs rozpoczyna się we wtorek)
 • Długość kursu: minimum 1 tydzień

Kursy angielskiego na Cyprze

 • Kurs Standardowy – kurs ogólny 20 lekcji w tygodniu (do wyboru zajęcia poranne lub popołudniowe)
 • Kurs Ogólny – kurs ogólny 25 lekcji w tygodniu (do wyboru zajęcia poranne lub popołudniowe)
 • Kurs rodzinny dla rodziców i dzieci od 4 roku życia
 • Kursy przygotowujące do egzaminu IELTS

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Szkoła angielskiego na Cyprze

Szkoła położona jest w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Limassolu, uroczego miasta, które jest połączeniem nowoczesności z cypryjską tradycją, 20 minut od morza. Malvern House znajduje się w dwupiętrowym nowoczesnym klimatyzowanym budynku posiada akredytacje British Council oraz English UK, nowoczesne metody nauczania i interaktywne tablice dzięki którym kursanci są bardziej zaangażowani w naukę. To, co naszym zdaniem powoduje, że to wyjątkowa szkoła, to kadra. Nauczyciele, animatorzy czasu wolnego jak i nawet kierowca, który odbiera Cię z lotniska – wszyscy są  właściwymi osobami na właściwym miejscu, każdy z nich kocha swoją pracę, co przekłada się na wysoką jakość usług.

Ceny od 150 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: English in Cyprus

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: ACCET

Wiemy jak ważną częścią Twoich wakacji językowych jest komfortowe zakwaterowanie, dlatego szkoła oferuje różnorodne opcje, które możesz dopasować do swojego budżetu i oczekiwań.

Najpopularniejszym rodzajem zakwaterowania jest rezydencja studencka Blue Crane, w której dostępne są klimatyzowane apartamenty z sypialnią, salonem oraz aneksem kuchennym. Ofertę tą polecamy dla osób, które szukają zakwaterowania w rozsądnej cenie, a także tym, którzy chcą spędzać czas wolny w towarzystwie innych kursantów. Opcję tę często wybierają również osoby dorosłe oraz rodziny, którym zależy na tym, aby samodzielnie przygotowywać posiłki. Oczywiście istnieje również możliwość wykupienia w rezydencji wyżywienia. W części wspólnej oprócz jadalni znajduje się także kawiarnia, beach bar i oczywiście basen.

Jeżeli szukasz czegoś o wyższym standardzie, możesz wybrać cztergowiazdkowy hotel Meditarrenaen Beach lub pięciogwaizdkowy hotel Apolonia. Oba położne bezpośrednio nad morzem, z własną plażą oraz bogatym zapleczem gastronomicznym.

Szkoła oddalona jest około 15 minut od rezydencji i hoteli. Dojazd do szkoły będzie odbywał się prywatnym autobusem, który odbierze Cię z miejsca zakwaterowania i odwiezie Cię po skończonych zajęciach. W ten sposób nie będziesz musiał się stresować czy nie pomylisz autobusu miejskiego, nie zgubisz drogi i czy uda się dotrzeć na czas na lekcje.

Dla osób ceniących niezależność i prywatność w miarę możliwości i dostępności możemy zorganizować zakwaterowanie w prywatnym apartamentach w różnych częściach miasta.

Oprócz 55 plaż, które zostały wyróżnione “blue flag”, Cypr będzie ciekawym miejscem dla osób zainteresowanych historią i mitologią grecką, a także dla fanów dobrego jedzenia, muzyki. Dla rodzin z dziećmi polecamy liczne parki rozrywki oraz aquaparki.

Kilka razy w tygodniu szkoła organizuje wyjścia na kolacje, do pubów, wystawy oraz wycieczki do najciekawszych miejsc na wyspie. Wszystko w towarzystwie kursantów z różnych stron świata praktykując angielski w nieformalnych sytuacjach.