kursy angielskiego w Kanadzie - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kursy językowe w Kanadzie

Wśród turystów panuje przekonanie, że „Kanada to Stany Zjednoczone bez wad”. I faktycznie mimo dynamicznie rozwijającej się gospodarki i napływu imigrantów z różnych stron świata, Kanada jest oazą spokoju, krajem pozbawionym większych problemów społecznych. 

Dlaczego kursy językowe w Kanadzie?

 

Kanada jest idealnym miejscem do nauki i życia dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i wysoki standard życia. To połączenie czystych i bezpiecznych metropolii z piękna, dziewiczą naturą. System edukacji jest respektowany na całym świecie, a kanadyjski angielski jest uważany za najbardziej neutralną wersję języka angielskiego. Jeżeli dodać do tego ilość atrakcji kulturalnych, w których możesz uczestniczyć we wszystkich większym miastach oraz możliwości jakie Kanada stwarza miłośnikom sportów plenerowych to uzyskujemy idealne miejsce na zdobycie kwalifikacji i przeżycie przygody życia.


Pogoda w Kanadzie

Tym, którym Kanada kojarzy się tylko z zimą mrozem musimy rozwiać wątpliwości. Oczywiście Kanada to nieocenione miejsce do uprawiania sportów zimowych, nawet w ich najbardziej ekstremalnym wydaniu. Jednakże większość miast położonych jest na południu kraju, gdzie w lecie możemy cieszyć się wysokimi temperaturami.

Kanada to drugie co do wielkości państwo na świecie, jej powierzchnia jest tylko o niecałe 10% mniejsza od powierzchni Europy. Co ciekawe, jeżeli chodzi o populację, to liczy ona 33 miliony, czyli jest mniejsza niż w Polsce.


Jakie miasto wybrać na kurs językowy w Kanadzie

Niemal każdy, bez względu na wiek i płeć, znajdzie coś dla siebie w bogatym Menu Kanady. Jeżeli jesteś fanem sportów zimowych i chciałbyś połączyć naukę z białym szaleństwem, to zdecydowanie odnajdziesz się w Whistler, gdzie na przemian z zajęciami w szkole, będziesz miał możliwość praktykowania zdobytych umiejętności jeżdżąc na nartach lub snowboardzie. Jeżeli pasjonujesz się kulturą i sztuką, a  wolny czas lubisz spędzać na zakupach, idealnym miejscem dla Ciebie będzie tętniące życiem Toronto! Dobrym połączeniem jednego i drugiego jest położony u podnóża gór piękny Vancouver, gdzie  z centrum w ciągu 40 minut jazdy komunikacją miejską możesz dostać się na pobliskie szczyty i cieszyć się naturą. Jeżeli nie jesteś pewny, gdzie chciałbyś spędzić swoją przygodę, skontaktuj się z nami i opowiedz o wizji swojego pobytu w Kanadzie, a my doradzimy w wyborze lokalizacji i programu.


Wiza do Kanady

Decydując się na wyjazd do sześciu miesięcy nie musisz aplikować o wizę. W takim wypadku, warunkiem jakim musisz spełnić jest posiadanie paszportu biometrycznego oraz rejestracja w systemie eTA. Jeżeli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem lub chciałbyś połączyć naukę z pracą lub stażem – pomożemy Ci aplikować o odpowiednią wizę.

Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem studiów na uniwersytecie lub w college`u i zdobyciu doświadczenia międzynarodowego, musisz posiadać wizę studencką. Kanada, jako kraj o małym zaludnieniu i dynamicznie rozwijającej się gospodarce, stwarza stosunkowo łatwe możliwości podjęcia pracy oraz emigracji dla obcokrajowców, którzy chcą poświęcić czas na naukę i zdobywanie uprawnień. Podczas nauki w collegu przysługuje Ci prawo 20 godzin  pracy w tygodniu, w ciągu roku szkolnego oraz w nieograniczonym systemie godzinowym podczas przerw wakacyjnych. Po ukończeniu 2 letniego programu na poziomie podstawowym lub rocznego programu podyplomowego otrzymasz nawet kilkuletnią wizę umożliwiająca podjęcie pracy na cały etat.

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularna stała się wiza Working Holiday do Kanady, która pozwala na podjęcie pracy lub stażu w Kanadzie w okresie do 12 miesięcy. Niestety program ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bardzo ciężko jest dostać taką wizę, lecz jeżeli odpowiednio wcześniej zgłosisz się do nas – pomożemy Ci w aplikacji.

Kursy angielskiego w Toronto

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie:

max 15

  • Dynamiczna szkoła z charyzmatyczną kadrą i wysoką jakością obsługi
  • Toronto to centrum kultury i rozrywki Kanady, to bezpieczne multikulturowe miasto, w którym nie można narzekać na nudę

Ceny od $380/tydzień – 40% zniżki

Angielski w Vancouver

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

  • Nowoczesna szkoła, z charyzmatyczną kadrą i wysoką jakością obsługi
  • Przepiękne miasto położone nad Oceanem Spokojnym, u podnóża Gór Skalistych spełni marzenia każdego miłośnika spędzania czasu w otoczeniu natury, z jednoczesnym dostępem do rozrywek dużego miasta

Ceny od $380/tydzień – 40% zniżki

Angielski w Whistler

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

  • Kursy od 15 lekcji w tygodniu dla osób, które poszukują przygód i potrzebują więcej czasu wolnego
  • Możliwość połączenia kursu z kursem instruktora snowboardu lub nart CASI
  • Szkoła znajduje się 5 min spacerem od stacji gondoli

Ceny od $255/tydzień