australia - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kursy angielskiego w Australii

Czy znacie osobę, która nie chciałaby wybrać się w podróż do Australii? Bo my nie…

Sława ogromnej wyspy jako raju na ziemi nie jest przesadzona. Australia jest absolutnie fenomenalna!

Chyba nie ma drugiego takiego kraju na świecie, gdzie mieszkańcy mają tak luźne i pozytywne nastawienie do życia, a jednocześnie gospodarka funkcjonuje na tak wysokim poziomie. Przez zdecydowaną część roku jest słonecznie, mieszkańcy są uśmiechnięci, w miastach jest bezpiecznie, a poza miastami króluje przepiękna, nieokiełznana przyroda.

Czytaj dalej

Australia jest największą na świecie wyspą – kontynentem, otoczoną przez Ocean Indyjski od zachodu oraz Pacyfik od wschodu. Jest szóstym co do wielkości krajem na świecie, przebiega przez trzy strefy czasowe i cztery klimatyczne. Jest ogromnie zróżnicowana nie tylko pod względem geograficznym, ale też etnicznym. To z koleji co sprawia, że jest jednym z najbardziej wielokulturowych miejsc na kuli ziemskiej.

Australia jest obecnie drugim po Norwegii państwem na świecie o najwyższym wskaźniku rozwoju społecznego. Australijskie miasta  plasują się w czołówce w dziedzinie życia kulturalnego. Rząd dba o swoich mieszkańców, a mieszkańcy odpłacają się lojalnością i przestrzeganiem prawa, co powoduje, że panuje wysokie zaufanie społeczne i jest bezpiecznie. Kraj słynie także z doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych, szczególnie różnych odmian surfingu. Mieszkańcy wyspy uwielbiają spędzać wolny czas w aktywny sposób w gronie przyjaciół na łonie natury.

Wyspa jest krajem imigrantów. Co czwarty Australijczyk urodził się poza granicami państwa. Mnogość kultur i obyczajów bardzo pozytywnie wpływa na tolerancję społeczną. Nikogo nie zdziwi tutaj Twój obcy akcent.

Australia jest rewelacyjnym miejscem do nauki i życia. Zarówno krótsze kursy językowe połączone z wakacjami jak i dłuższe programy, często prowadzące do emigracji, oferowane są na najwyższym światowym poziomie. Jeżeli dołożymy do tego charakterystyczny styl życia, jakim będziesz żył pośród mieszkańców to uzyskujemy podróż i przygodę życia.

długości kursu językowego decydujesz sam. Szkoły zaczynają nabór niemal w każdy poniedziałek. Możesz uczyć się angielskiego ogólnego, wybrać kurs biznesowy, ale także przygotowanie do egzaminu na certyfikat językowy lub do podjęcia nauki na uniwersytecie. Polecamy również typowy „Australian experience” poprzez połączenie nauki angielskiego z lekcjami surfingu lub nurkowania na Wielkiej Rafie Koralowej.

Nauka w Australii razem z ludźmi pochodzącymi z różnych części świata ma jeszcze jedną wartość dodaną. Przebywając w środowisku międzynarodowym uczysz się od innych nie tylko nowych kultur i zwyczajów, lecz również kreatywności w rozwiązywaniu problemów oraz spojrzenia na zagadnienia z zupełnie innej perspektywy. Jest to nieoceniona umiejętność w oczach przyszłego pracodawcy.

Pobyt w Australii do 3 miesięcy możliwy jest dzięki wizie turystycznej, o którą starasz się przed wyjazdem z Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem połączonym z kursem językowym, nauką w college’u lub studiami, będziesz aplikować o wizę studencką, która pozwoli Ci połączyć naukę z pracą.

Kursy angielskiego w Adelaide

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 18

 • Nowoczesna szkoła zlokalizowana blisko sklepów, parków i galerii
 • Zakwaterowanie w akademiku studenckim lub w domach australijskich rodzin
 • Możliwość plażowania i uprawiania sportów wodnych lub spędzania czasu w licznych ogrodach

Ceny od AUD 250/tydzień

Kursy angielskiego w Brisbane

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 18

 • Szkoła w Brisbane mieści się w samym centrum przyjaznego miasta Brisbane tuż obok dworca głównego
 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich lub w domach australijskich rodzin
 • Możliwość weekendowych wycieczek do słynnego Gold Coast

Ceny od AUD 250/tydzień

Kursy angielskiego w Melbourne

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 18

 • Nauka angielskiego i kibicowanie podczas licznych zawodów sportowych
 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich lub w domach australijskich rodzin
 • Przejażdżka kolejką Puffing Billy w górach Dandenong

Ceny od AUD 250/tydzień

Kursy angielskiego w Sydney

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 18

 • Szkoła zlokalizowana w centrum Sydney
 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich lub w domach australijskich rodzin
 • Sydney jest największym miastem w Australii, mieszka w nim ponad 4,5 miliona ludzi

Ceny od AUD 250/tydzień