Szkola niemieckiego we frankfurcie - Smiletrips.pl

Szkoła języka niemieckiego we Frankfurcie

Jeżeli masz naturę odkrywcy, a ponadto lubisz niespodzianki  to zapraszamy do Frankfurtu – miasta, które zaskakuje. Frankfurt żyje sprzecznościami, połowicznymi prawdami i przesadnością. Naturalnie Frankfurt – bogaty i ładny, ale także ciągle w ruchu i niespokojny – jest najważniejszym centrum finansowym Niemiec!

Frankfurt , pomimo mniejszej liczby mieszkańców niż Berlin czy Monachium, jest bardziej międzynarodowy i otwarty na świat niż wszystkie inne niemieckie miasta. Powodem może być fakt corocznego korzystania z lotniska przez 50 milionów ludzi a także ogromna ilość międzynarodowych targów różnych branż, które przyciągają odwiedzających z całego świata. Obecnie w metropolii nad Menem mieszka 170 000 obcokrajowców 180 narodowości, którzy łącznie stanowią 28% mieszkańców Frankfurtu! Latem organizowana jest parada kultur odbywająca się na ulicach miasta, która umożliwia zarówno mieszkańcom jak i przyjezdnym pełne podziwianie barwnośći Frankfurtu.

Szkoła we Frankfurcie

Bez wątpienia Sachsenhausen to najładniejsza dzielnica Frankfurtu, położona bezpośrednio nad brzegiem Menu. Nie została ona zniszczona podczas wojny, więc zachowała oryginalny historyczny charakter. Szkoła znajduje się w pieszej odległości od słynnej promenady, gdzie znajdują się najpopularniejsze muzea miasta. W lecie promenada zamienia się w wakacyjne miejsce do wypoczynku. Plaża, boiska do gier i palmy przyciągają mieszkańców i odwiedzających. Nauka odbywa się w dużych i nowoczesnych klasach, natomiast na przerwach czeka na Ciebie modna kafeteria, gdzie przy filiżance kawy możesz z innymi uczniami przedyskutować właśnie przerobiony materiał i praktykować swój niemieski.

Wyposażenie

  • centrum nauki samodzielnej
  • sala multimedialna z 7 komputerami
  • internetcafé (7 komputerów) za opłatą
  • darmowe łącza internetowe do laptopów i WLAN
  • sekretariat wydający legitymacje, plany miasta itd.
  • kafeteria z automatem do kawy
  • bezpłatny parking przed budynkiem

Kwalifikacje

Wszyscy nauczyciele w szkole mówią niemieckim jako ojczystym, mają ukończone studia oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka niemieckiego obcokrajowców.

Akredytacje

Szkoła we Frankfurcie posiada licencję TestDaF.

Kursy językowe

Kurs standardowy | 20 lekcji w tygodniu

Jeżeli chcesz poprawić swoją znajomość języka, a przy okazji odkryć Niemcy, to będzie to odpowiedni kurs! Z intensywnością 20 godzin lekcyjnych w tygodniu przyswoisz wymaganą wiedzę z zakresu gramatyki oraz słownictwa wymaganego w codziennej komunikacji, a jednocześnie zostanie Ci wystarczająca ilość czasu, aby zwiedzać i korzystać z uroków Frankfurtu.

Kurs intensywny | 24 lekcji w tygodniu

Z intensywnością 24 godzin lekcyjnych w tygodniu kurs ten jest idealny do osiągnięcia w szybkich postępów w nauce języka niemieckiego. W odróżnieniu od kursu standardowego, jest w nim miejsce na omawianie codziennych wydarzeń z polityki, kultury i gospodarki…

Kurs Premium | 28 lekcji w tygodniu

Jeśli chcesz szybko poprawić swoją znajomość niemieckiego i w krótkim czasie opanować jak najwięcej materiału to polecamy Kurs Premium.

Kursy egazaminacyjne TestDaF

4 tygodniowe kursy przygotujące do egzaminów Państwa odpowiednio do zdania tych egzaminów TestDaf i DSH.

Lekcje indywidualne

Jeżeli potrzebujesz niemieckiego do celów zawodowych lub na studia, zależy Ci na szybkich efektach i spersonalizowanym programie, to kurs indywidualny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nauczyciel skoncentruje się tylko na Twoich potrzebach i pomoże w osiągnięciu założonego celu.

Niemiecki biznesu

Niemiecki dla prawników, menedżerów lub inżynierów… Jeśli potrzebujesz niemieckiego do rozwoju swojej kariery to proponujemy intensywną naukę biznesowego niemieckiego.

Niemiecki z praktyką

Uzupełnij swoją karierę zawodową o międzynarodowe doświadczenia i po zakończeniu kursu niemieckiego podejmij praktykę w jednej z niemieckich firm. W ten sposób będziesz miał okazję obcowania z niemieckim w środowisku pracy, a także zdobycia międzynarodowego doświadczenia i poznania niemieckiego systemu pracy, podziwianego przez cały świat.

Niemiecki dla nauczycieli

Kurs przeznaczony dla nauczycieli języka niemieckiego, którzy chcą być na bieżąco z nowościami i trendami w nauczaniu, podnieść swoje kwalifikacje lub odświeżyć wiedzę i umiejętności.

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Ceny od 145 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Kaplan International

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: ACCET

Odpowiednio do swoich potrzeb i budżetu, możesz wybierać spośród następujących możliwości mieszkania we Frankfurcie:

Rodzina goszcząca

Ten rodzaj zakwaterowania to już wypróbowana wielokrotnie i sprawdzona klasyka. Ten, kto decyduje się na zamieszkanie u niemieckiej rodziny goszczącej dostaje możliwość dalszej, bezstresowej i naturalnej nauki języka niemieckiego poza lekcjami… jako nowy członek rodziny. Abyś mówił wyłącznie po niemiecku, Twój współlokator będzie innej narodowości z innego kraju niż Polska. Za dopłatą istnieje naturalnie możliwość zarezerwowania pojedynczego pokoju. Łazienkę i kuchnię dzieli się wraz z właścicielem mieszkania, a wcale nie musi to być rodzina z dziećmi. Niektóre rodziny goszczące to osoby samotne lub starsze, które również dołożą wszelkich starań aby zapewnić Ci miły pobyt.

Kwatera prywatna

Jeśli zamierzasz dłużej mieszkać w Niemczech, to interesująca powinna być nasza druga oferta: pokój w kwaterze prywatnej. Może to być albo rodzina albo wspólnota mieszkaniowa (WG) z innymi studentami. To rozwiązanie jest szczególnie popularne w Niemczech.

Hotel 

Opcje do wyboru: Superior / Standard / Budget

Frankfurt wraz z okolicami oferuje wiele do odkrycia. Razem z pobliskimi miastami: Aschaffenburgiem, Darmstadt, Mainz i Wiesbaden to piąte co do wielkości niemieckie miasto tworzy obszar nazywany Rhein-Main. Podczas podróży odkrywczej będziesz podążał śladami Rzymian w Mainz oraz poznasz 15-wiecznego odkrywcę druku, czyli Jana Gutenberga. W kasynie w Wiesbaden poznasz historię, jak właśnie tutaj Elvis Presley przegrał swój majątek, a we Frankfurcie zobaczysz dom, w którym “oświeciło” Johanna Wolfganga von Goethe.

Frankfurt ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko sztukę i kulturę. Co powiedziałbyś na możliwość spojrzenia ponad dachami domów, z wysokości 200 metrów na całe miasto? Nie masz lęku wysokości? No to ruszamy – opiekun zabierze Cię wraz z grupą innych kursantów na taras widokowy wieżowca Commerzbanku, najwyższej takiej budowli w Europie. Stąd roztacza się wspaniały widok obejmujący palmiarnie, zakłady Opla, lotnisko i wiele, wiele więcej. A jakie plany na weekend? Może całodniowa wycieczka do Würzburga, Rheintal albo… do Heidelbergu! Fotografia z ruinami zamku w tle to konieczność i stały punkt dla każdego odwiedzającego Niemcy!