Kursy jezykowe w niemczech - Smiletrips.pl

Kursy języka niemieckiego w Niemczech

Jesteś ciekawy świata i nowych doświadczeń? Pragniesz poszerzyć swoje horyzonty tak aby stać się konkurencyjnym na rynku pracy? A może masz już jakieś umiejętności w posługiwaniu się językiem niemieckim i chcesz pogłębić swoją wiedzęnabrać płynności i lingwistycznej pewności siebie?

Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania języka, w naszej ofercie znajdziesz kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii na każdym poziomie, dla osób w każdym wieku.

[showhide type=”post” more_text=”czytaj więcej” less_text=”schowaj”]

Jesteśmy reprezentantem renomowanych szkół organizujących kursy językowe w Niemczech i Austrii, od kilkudziesięciu lat, m.in. GLS, DID Deustch Institute, Goethe Institute, Sprachcaffe, Actilingua.

Przewagą rezerwacji programu przez Smile Trips jest darmowa konsultacja edukacyjna doświadczonego opiekuna klienta, który obiektywne dobierze szkołę i kurs, spełniający Twoje indywidualne oczekiwania.

Gwarantujemy cenę taką samą jak bezpośrednio w szkole językowej lub w wielu przypadkach nawet niższą!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno przytulne, kameralne szkoły, gdzie cała kadra będzie znała Cię z imienia a także duże, dynamiczne kampusy międzynarodowe. Wszystkie szkoły, których jesteśmy przedstawicielami w Polsce łączy wspólny mianownik – są to doświadczone certyfikowane centra nauki językalaureaci wielu branżowych nagród, które oferują kursy językowe na najwyższym poziomie w wielu miastach w Niemczech i Austrii.

Programy odbywają się przez cały rok i rozpoczynają niemal w każdy poniedziałek, co daje dużą elastyczność i możliwość dopasowania do Twoich potrzeb oraz czasu, którym dysponujesz. To również Ty decydujesz o formie zakwaterowania oraz uczestnictwie w zajęciach dodatkowych, podczas których będziesz mógł zwiedzić najciekawsze miejsca oraz spędzić czas z kursantami z całego świata, praktykując przy tym język w sytuacjach rzeczywistych.

Jeżeli nie jesteś pewny jaką lokalizację wybrać na kurs językowy w Niemczech lub Austrii, abyś mógł spędzać czas wolny w ulubiony sposób, opowiedz o swoich wątpliwościach naszym doświadczonym konsultantom, którzy doradzą Ci jakie miasta i regiony będą dla Ciebie optymalnym miejscem na kurs niemieckiego.

Jesteśmy po to, aby dopilnować, żeby Twój wymarzony kurs językowy w Niemczech lub Austrii dał Ci ogromną satysfakcję i spełnił wszystkie oczekiwania.

 [/showhide]

 

Rozumiemy, że każdy z Was jest inny i kieruje się własnymi kryteriami przy wyborze programu, miejsca do nauki oraz zakwaterowania podczas wyjazdu. Nasze kursy językowe dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb, tak, aby inwestycja w naukę języka przyniosła jak najlepsze efekty a pobyt był komfortowy. Poniżej znajdziesz nasze bestsellery, jednak jest to tylko niewielka część oferty Smile Trips.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Szkoła języka niemieckiego w Berlinie

Wiek

18+

Kategoria

Złota

Zakwaterowanie

Hotel / Akademik / Rodzina

 • Kampus położony w centrum miasta, w kultowej dzielnicy Berlina Prenzlauer Berg
 • Specjalistyczne i branżowe kursy językowe
 • Możliwość połączenia kursu ze stażem w zawodzie

Ceny od 130 EUR za tydzień

Szkoła języka niemieckiego we Frankfurcie

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Renomowana szkoła w międzynarodowej metropolii
 • Programy językowe: ogólne, intensywne, biznesowe oraz specjalistyczne
 • Przygotowanie do egzaminów językowych
 • Możliwość organizacji praktyk zawodowych

Ceny od 185 EUR za tydzień

Szkoła języka niemieckiego w Monachium

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła językowa w centrum Bawarskiej metropolii
 • Szeroki wybór kursów: ogólne, intensywne, biznesowe oraz specjalistyczne
 • Taras i miejsce do relaksu na dachu budynku szkoły

Ceny od 185 EUR za tydzień

Szkoła języka niemieckiego w Wiedniu

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Wiedeń słynie z czystego i melodyjnego niemieckiego akcentu
 • Jedno z najbezpieczniejszych miast na świecie
 • Szeroki wybór kursów i nauka w renomowanej szkole

Ceny od 195 EUR za tydzień