Kursy hiszpanskiego w meksyku w playa del carmen - Smiletrips.pl

Kursy hiszpańskiego w Meksyku, w Playa del Carmen

Playa del Carmen to miasto położone nad Morzem Karaibskim, na wschodnim wybrzeżu wybrzeżu meksykańskiego Półwyspu Jukatan. sprzyjająca pogoda, białe plaże i duża liczba atrakcji turystycznych w pobliżu przyciąga tu turystów z Ameryki Północnej i Europy przez cały rok. W takim otoczeniu nauka przychodzi bez wysiłku. Playa del Carmen jest dobrym miejscem wypadowym do odwiedzenia licznych ruin cywilizacji Majów, uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, surfing, kajaki, a przede wszystkim nurkowanie – zarówno na wodach otwartych, jak i w jaskiniach.

Szkoła

Kampus został otwarty w grudniu 2008 roku i znajduje się w centrum Playa del Carmen, zaledwie 4 budynki od morza. Tak więc kursanci mogą po zajęciach iść razem na plażę, uczyć się słówek lub ćwiczyć to, czego się nauczyli w szkole z Piña Coladą w dłoni i piaskiem pod stopami.

Niedaleko jest także sławna Quinta Avenida, gdzie znajduje się wiele kawiarni, barów, restauracji, kawiarenek internetowych i sklepów.

Budynek szkoły łączy w sobie tradycyjne elementy typowej architektury meksykańskiej, takie jak łuki i patio, z nowoczesnymi udogodnieniami, w tym duży basen na zewnątrz, restauracja, bar, biuro podróży i oczywiście szkoła hiszpańskiego z 60 miejscami noclegowymi.

Wyposażenie

Szkoła hiszpańskiego w Playa del Carmen posiada:

  • 6 klimatyzowanych sal lekcyjnych
  • Taras na dachu
  • Pokój do nauki i odpoczynku
  • Restauracja i bar na terenie kampusu
  • Bezprzewodowy dostęp do internetu

Zaletą uczestnictwa w kursie w tym miejscu jest ograniczona liczba studentów do maksymalnie 8 osób. Zajęcia hiszpańskiego odbywają się czasami na zewnątrz, w pięknych ogrodach przy szkole lub na tarasie na dachu, z którego można podziwiać przepiękny widok na Playa del Carmen.


Kursy językowe

Oferujemy kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach od absolutnie początkującego po zaawansowany. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność kursu. Każdy program rozpoczyna się testem językowym, dzięki któremu zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy zaawansowania. Kursy języka hiszpańskiego w Playa del Carmen odbywają się od poniedziałku do piątku, wyłączając święta. Ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem z odpowiednimi kwalifikacjami.

Rodzaje kursów:

Liczba lekcji w tygodniu* Minimalny okres  
Kurs Standardowy 20 1 tydzień do 10 osób
Kurs Intensywny 30 1 tydzień do 10 osób
Kurs Indywidualny 20 lub 30 1 tydzień 1 osoba
Kurs part time 10 do 10 osób

Podczas kursów będziesz pracować nad każdym, istotnym elementem nauki języka, jednocześnie poznając hiszpańską kulturę.


Który kurs wybrać?

Decyzja całkowicie zależy od Twoich potrzeb i pragnień.

  • Kurs Standardowy: jest doskonałym połączeniem nauki języka i korzystania z czasu wolnego podczas pobytu za granicą. Jeśli chcesz pogodzić naukę z wypoczynkiem ten kurs jest dla Ciebie. Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu. Wolne weekendy i wieczory są do Twojej dyspozycji!
  • Kurs Intensywny: W przypadku tego kursu, pobyt skoncentrowany jest na nauce a czas wolny, w którym można poznawać nowe miejsce i okolice jest krótszy. 6 lekcji dziennie gwarantuje jednak efektywną naukę i postępy w krótszym czasie niż w przypadku pozostałych kursów. Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu.
  • Kurs Indywidualny: Ten rodzaj kursu jest doskonały zarówno, jako kurs samodzielny jak i jako uzupełnienie innego kursu. Ty decydujesz jak mają wyglądać Twoje zajęcia: liczbie lekcji dziennie (2, 4 lub 6) formie nauki, elementach języka, na których chcesz się skupić jak i tematyce poruszanej na zajęciach. Szybko, indywidualnie i bardzo efektywnie!
  • Jeśli chcesz mieć więcej wolnego czasu podczas nauki za granicą wybierz Kurs “Part Time”. 2 lekcje dziennie to wystarczająca dawka nauki, aby poznać podstawy języka i porozumiewania się nim w codziennych sytuacjach, a jednocześnie czas wolny po zajęciach jest wystarczający na korzystanie z wakacji i poznawanie kraju i kultury miejsca, w którym przebywasz.

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Ceny od 264 PLN / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Enforex

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: ACCET

Zakwaterowanie Pokoje Wyżywienie Wyposażenie Odległość od szkoły  
Rezydencja komfortowa 1 lub 2 osobowe We własnym zakresie, BB – możliwe do wykupienia na miejscu Łazienka, TV, sejf, aneks kuchenny, klimatyzacja 50 m. od szkoły