Szkola angielskiego w sliema - Smiletrips.pl

Szkoła angielskiego w Sliema na Malcie

Sliema to najmodniejsze portowe miasteczko na Malcie, z klimatycznymi restauracjami, kawiarniami z przepyszną lokalną oraz międzynarodową kuchnią. Z popularnej promenady, przy której zacumowane są statki turystyczne oraz małe kolorowe łódki rybackie rozciąga się niesamowity widok na Walettę – stolicę Malty. Również fani zakupów znajdą tu coś dla siebie – w centrum Sliemy znajduje się galeria handlowa oraz małe butiki i sklepiki z lokalnymi wyrobami.

 • Wiek: 18+
 • Międzynarodowi uczestnicy
 • Daty rozpoczęcia: kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek roku (jeśli poniedziałek jest świętem narodowym, kurs rozpoczyna się we wtorek)

Kursy angielskiego

 

 • Angielski ogólny 20 lekcji tygodniowo
 • Angielski intensywny 30 lekcji tygodniowo
 • Kursy przygotowawcze do egzaminów IELTS, Cambridge
 • Kursy angielskiego przygotowujące do studiów biznesowych
 • Angielski w biznesie
 • Kursy dla nauczycieli
 • Kurs języka biznesu
 • Trinity College TESOL
 • TOEIC/ BULATS/LCCI

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Szkoła angielskiego w Sliemie

Szkoła została założona w 1988 roku i jest jedną z wiodących szkół językowych na Malcie, a także założycielem i członkiem FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation in Malta). Szkoła znajduje się w sercu miasteczka, tuż przy porcie, w typowo maltańskim budynku kilkupiętrowym. Zatrudnia zespół wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli stosujących metodę bezpośredniej komunikacji podczas swoich zajęć. Technika ta jest obecnie uważana za najbardziej skuteczny system poszerzania wiedzy studentów ze słownictwa, struktur języka i idiomów.

Akredytacje

Szkoła posiada akredytacje FELTOM, EFL oraz posiada licencje Ministerstwa Edukacji Malty. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję utrzymania wysokich standardów nauczania języków obcych oraz zapewnienie niezbędnej opieki.

 

Ceny od 155 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Inlingua Malta

Kategoria : Srebrna

Minimalny wiek: 18+

Max. liczba kursantów w klasie: 10

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: FELTOM

Pomożemy Ci znaleźć każdy rodzaj zakwaterowania, od tanich hosteli po luksusowe apartamenty. Niezależnie od tego, którą opcję zakwaterowania wybierzesz, wszystkie przechodzą regularne inspekcje. Dzięki temu wiesz, że przez cały Twój pobyt mieszkanie nie będzie stwarzać Ci żadnych problemów.

Mieszkanie przy rodzinie

To najlepszy sposób, aby poznać dogłębnie kulturę i kuchnię maltańską. Mieszkańcy Malty są pogodni i z przyjemnością opiekują się kursantami z całego świata. Rodziny zlokalizowane są w Sliemie oraz pobliskich dzielnicach.

Hotele

Sliema jest znana z luksusowych hoteli z których rozpościera się cudowny widok na Walettę. Jeżeli jesteś zainteresowany pobytem w hotelu trzy, cztero lub pięciogwiazdkowym, zorganizujemy dla Ciebie zakwaterowanie szyte na miarę Twoich oczekiwań.

Apartamenty

Do dyspozycji studentów jest 18 apartamentów zlokalizowanych na typowej ulicy w Sliema. To idealna forma zakwaterowania dla osób, które chcą przygotowywać dla siebie posiłki, a także dla tych, którym zależy na kontakcie z innymi kursantami. W ten sposób możesz poznać mnóstwo ludzi z całego świata.

Szkoła języka angielskiego Global Village co roku oferuje bardzo dobrze zorganizowany program sportowy i kulturalno-rozrywkowy. Mają Państwo do wyboru wiele możliwości, np.: zapoznanie się z historią i kulturą Malty, uprawianie sportów, uczestnictwo w atrakcyjnych wycieczkach i wiele innych.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.