australia - Smiletrips.pl

Czy znacie osobę, która nie chciałaby wybrać się w podróż do Australii? Bo my nie…

Sława ogromnej wyspy jako raju na ziemi nie jest przesadzona. Australia jest absolutnie fenomenalna!

Chyba nie ma drugiego takiego kraju na świecie, gdzie mieszkańcy mają tak luźne i pozytywne nastawienie do życia, a jednocześnie gospodarka funkcjonuje na tak wysokim poziomie. Przez zdecydowaną część roku jest słonecznie, mieszkańcy są uśmiechnięci, w miastach jest bezpiecznie, a poza miastami króluje przepiękna, nieokiełznana przyroda.

Australia jest największą na świecie wyspą – kontynentem, otoczoną przez Ocean Indyjski od zachodu oraz Pacyfik od wschodu. Jest szóstym co do wielkości krajem na świecie, przebiega przez trzy strefy czasowe i cztery klimatyczne. Jest ogromnie zróżnicowana nie tylko pod względem geograficznym, ale też etnicznym. To z koleji co sprawia, że jest jednym z najbardziej wielokulturowych miejsc na kuli ziemskiej.

Australia jest obecnie drugim po Norwegii państwem na świecie o najwyższym wskaźniku rozwoju społecznego. Australijskie miasta  plasują się w czołówce w dziedzinie życia kulturalnego. Rząd dba o swoich mieszkańców, a mieszkańcy odpłacają się lojalnością i przestrzeganiem prawa, co powoduje, że panuje wysokie zaufanie społeczne i jest bezpiecznie. Kraj słynie także z doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych, szczególnie różnych odmian surfingu. Mieszkańcy wyspy uwielbiają spędzać wolny czas w aktywny sposób w gronie przyjaciół na łonie natury.

Wyspa jest krajem imigrantów. Co czwarty Australijczyk urodził się poza granicami państwa. Mnogość kultur i obyczajów bardzo pozytywnie wpływa na tolerancję społeczną. Nikogo nie zdziwi tutaj Twój obcy akcent.

Australia jest rewelacyjnym miejscem do nauki i życia. Zarówno krótsze kursy językowe połączone z wakacjami jak i dłuższe programy, często prowadzące do emigracji, oferowane są na najwyższym światowym poziomie. Jeżeli dołożymy do tego charakterystyczny styl życia, jakim będziesz żył pośród mieszkańców to uzyskujemy podróż i przygodę życia.

długości kursu językowego decydujesz sam. Szkoły zaczynają nabór niemal w każdy poniedziałek. Możesz uczyć się angielskiego ogólnego, wybrać kurs biznesowy, ale także przygotowanie do egzaminu na certyfikat językowy lub do podjęcia nauki na uniwersytecie. Polecamy również typowy „Australian experience” poprzez połączenie nauki angielskiego z lekcjami surfingu lub nurkowania na Wielkiej Rafie Koralowej.

Australia jest bardzo popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o kursy zawodowe w college`ach, które w zależności od specjalizacji trwają od 3 miesięcy do 2 lat. Część klientów wybiera także studia wyższe na uniwersytetach w różnych częściach kontynentu. Jeżeli wiesz, że Australia to Twoje marzenie, ale nie jesteś pewny, do jakiego miasta i na jaki program się wybrać – pomożemy Ci w wyborze.

Nauka w Australii razem z ludźmi pochodzącymi z różnych części świata ma jeszcze jedną wartość dodaną. Przebywając w środowisku międzynarodowym uczysz się od innych nie tylko nowych kultur i zwyczajów, lecz również kreatywności w rozwiązywaniu problemów oraz spojrzenia na zagadnienia z zupełnie innej perspektywy. Jest to nieoceniona umiejętność w oczach przyszłego pracodawcy.

Pobyt w Australii do 3 miesięcy możliwy jest dzięki wizie turystycznej, o którą starasz się przed wyjazdem z Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem połączonym z kursem językowym, nauką w college’u lub studiami, pomożemy Ci aplikować o wizę studencką, która pozwoli Ci połączyć naukę z pracą.

Oferty kursów językowych w Australii przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od rodzaju, długości i intensywności kursu a także lokalizacji szkoły. Ceny kursów już od 220 AUD za tydzień!

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.