Wakacyjny kurs angielskiego w san diego w usa - Smiletrips.pl

Wakacyjny obóz językowy w San Diego dla młodzieży w wieku 14-18 lat

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników 14-18 lat
 • Terminy: w każdą niedzielę od 26 czerwca do 6 sierpnia 2016
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Sobota
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Jeśli jesteś surferem, fanem muzyki, miłośnikiem sztuki lub zakupoholikiem, podczas Twojego obozu językowego w San Diego zawsze będziesz miał co robić. W San Diego znajdują się tuziny znanych muzeów, galerie i inne duże atrakcje turystyczne. Tutaj znajdziesz najbardziej słoneczne i znane plaże na Zachodnim Wybrzeżu. Nasza szkoła angielskiego w San Diego oraz dom studencki, mają dostęp do basenu, spa, sauny, grilla oraz czynnych całą dobę kortu tenisowego i boiska do koszykówki.

Dlaczego obóz językowy w San Diego?

 • Do wyboru 2 lokalizacje: nowoczesna szkoła w modnym kurorcie La Jolla, w sąsiedztwie plaży, galerii handlowych oraz kultowych kawiarni i restauracji lub kampus San Diego State University
 • Trudno o wspanialsze miejsce do nauki angielskiego niż malownicze wybrzeże Pacyfiku z zachwycającymi plażami
 • San Diego cieszy się idealnym klimatem i słynie z przepięknych parków i terenów rekreacyjnych
 • Znajdziesz tu znakomity wybór restauracji i sklepów w bardzo atrakcyjnej, bezpiecznej okolicy

Kurs językowy

 • 15 godzin nauczania angielskiego w tygodniu
 • Zajęcia w międzynarodowych grupach
 • Klasy limitowane do 15 uczniów tak, aby każdy mógł być zauważony i indywidualnie uczony
 • Inauguracja w pierwszym dniu kursu
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały i przybory do nauki języka
 • Szkolny numer telefoniczny, pod który można dzwonić 24h na dobę w razie nagłych wypadków

Szkoła w kurorcie La Jolla, z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej

Lokalizacja wakacyjnej szkoły anagielskiego: Lekcje odbywają się w San Diego, w bardzo przyjaznej szkole, w wyrafinowanym i renomowanym kurorcie La Jolla. Jest to zaledwie 5 minut od zapierających dech w piersiach plaż oraz niedaleko sklepów i galerii handlowych. Szkoła oferuje znakomicie wyposażone centrum multimedialne, bezpłatny dostęp do internetu oraz czytelnię.

Zakwaterowanie: Jedno- i dwuosobowe pokoje w domach sympatycznych rodzin goszczących. Oferujemy 14 posiłków tygodniowo – śniadanie i obiadokolację w każdy dzień tygodnia. Uczniom i ich opiekunom zapewniamy także okresowe bilety komunikacji miejskiej na czas trwania ich programu nauki języka w San Diego.

Wysoki poziom nauczania i wykwalifikowana kadra

Dynamiczne i bogate w informacje kursy

Szkoła korzysta z materiałów dydaktycznych specjalnie zaprojektowanych do nauczania dzieci i młodzieży. Wykwalifikowani i sympatyczni nauczyciele zawsze upewniają się, że wszystkie zajęcia są zróżnicowane i ciekawe. Naszym celem jest oferowanie kursów zarówno ambitnych, jak i przyjemnych.

Wyjątkowy personel szkolny sprzyjający efektywnej nauce

Wszystkie szkoły oferujące kursy dla dzieci i młodzieży posiadają Dyrektora Programowego, który stoi na czele doświadczonego, wykwalifikowanego i bardzo profesjonalnego zespołu nauczycieli. Głównym celem naszych kursów jest budowanie pewności językowej i rozwijanie płynności poprzez dynamiczny i praktyczny program.

Nauczanie i uważna obserwacja każdego ucznia

Uczniowie mają zajęcia w międzynarodowych klasach, do których trafiają według poziomu zaawansowania w języku angielskim, determinowanego na samym początku kursu. Ten poziom i postępy są dokładnie i bezustannie monitorowane przez personel szkolny.

Najważniejsze aspekty w opiece nad studentami

W trakcie twoje kursu angielskiego w USA wyspecjalizowany personel szkolny otoczy cię uważną opieką, mającą szczególne znaczenie dla każdego przebywającego z dala od domu. Rodzice mogą więc spać spokojnie, gdyż ich pociechy z będą na pewno bezpieczne.

Ceny od 957 USD / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Wakacyjna szkoła angielskiego: Uczniowie mieszkają i mają lekcje na terenie kampusu należącego do San Diego State University (SDSU). Posiada on dogodne wyposażenie do nauki i rekreacji, jak przyjazne sale lekcyjne, bibliotekę, centrum komputerowe, rozległe pola do gier i zabaw oraz kręgielnię. Akademiki również oferują uczniom wygodę i świetne wyposażenie – szczegóły poniżej.

Zakwaterowanie: Dwuosobowe, przestrzenne i komfortowe pokoje w akademikach na terenie kampusu. Wszystkie pokoje są znakomicie umeblowane i regularnie sprzątane. Łazienki w akademikach są do wspólnego użytku. Uczniowie mogą także korzystać z tarasu, pól sportowych, salonu z telewizją, pokoi do gier, basenu, terenu do grania w siatkówkę plażową czy miejsc do grillowania. Ponadto na terenie kampusu znajduje się kawiarnia serwująca śniadanie i obiadokolację w każdy dzień tygodnia oraz lunch od poniedziałku do piątku. Uczniom i ich opiekunom zapewniamy okresowe biletu komunikacji miejskiej na czas trwania ich programu nauki języka w San Diego.

 • Szkoła zapewnia co najmniej trzy zajęcia pozalekcyjne w tygodniu w trakcie wakacyjnego kursu angielskiego w San Diego!
 • W każdy weekend odbywa się całodobowa wycieczka
 • Istnieje ponadto możliwość organizacji wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą) pomiędzy zajęciami z języka angielskiego

Pozalekcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży w San Diego to między innymi:

Siatkówka plażowa
San Diego słynie z białych, piaskowych plaż, idealnych do gry z innymi uczestnikami kursu w siatkówkę.

Grillowanie
Nasze szkoły w San Diego chętnie korzystają ze sprzyjającej, słonecznej pogody i organizują częste, letnie grillowanie.

Seaworld oraz zoo w San Diego

Wyciczki do Seaworld i zoo w San Diego to wręcz obowiązek każdego ucznia czy turysty. Będziesz mógł podziwiać zwierzęta, które na pewno dostarczą ci niezapomnianych wrażeń.

Park rozrywki ‘Six Flags Magic Mountain’

Ten rozciągający się na ponad 260-ciu arach park rozrywki posiada światowej klasy roller coaster oraz ponad 100 różnego rodzaju kolejek, karuzel, gier i innych atrakcji.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.