Obóz Językowy Londyn - Obozy językowe w Londynie - Smiletrips.pl

Obozy językowe w Anglii w Londynie dla młodzieży w wieku 12-17 lat

  • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 12-17 lat
  • Terminy rozpoczęcia: 3 lipca, 17 lipca, 21 lipca 2016
  • Minimalna długość: 2 tygodnie
  • Rozpoczęcie: Poniedziałek
  • Zakończenie: Poniedziałek

Lokalizacja

Londyn to światowa kolebka języka angielskiego. Chyba ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce do jego nauki niż to tętniące życiem, najbardziej wielokulturowe miasto w Europie. Co roku metropolię odwiedzają tłumy turystów, a coraz więcej młodych ludzi z całego świata decyduje się, aby połączyć wakacje w Londynie z nauką języka. Miasto oferuje tyle atrakcji, że nie sposób się tu nudzić! Oprócz Pałacu Buckingham, Big Bena, Trafalgar Square młodzież często wybiera obozy w Londynie, aby zobaczyć miejsca, gdzie filmowane były przygody Harrego Pottera!

 

Szkoła i kurs językowy

Inwestując w naukę angielskiego warto wybrać sprawdzoną, akredytowaną przez British Council instytucję, która oferuje wysoką jakość nauczania i doskonałą opiekę nad młodzieżą. Obóz UIC Study odbywa się w Collegu Goldsmith, położonym 10 minut od centrum Londynu przy New Cross, w drugiej strefie metra. College to część Uniwersytetu Londyńskiego, znany ośrodek sztuki, który wykształcił wielu artystów. Zajęcia językowe odbywają się w systemie zmiennym, w blokach porannych lub popołudniowych, tak, aby oprócz lekcji można było korzystać z atrakcji, które oferuje miasto.


Transfery z lotniska

Obóz językowy w Londynie trwa 2 tygodnie. Rozpoczyna się i kończy w poniedziałki. Transfer jest płatny dodatkowo 70 GBP w jedna stronę i zamawiany jest indywidualnie dla każdego kursanta. Pozwala to na zarezerwowanie dogodnego dla Państwa lotu na dowolne lotnisko w Londynie a także zminimalizowanie czasu oczekiwania na lotnisku na innych kursantów.

Ceny od 795 GBP / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Młodzież zakwaterowana jest na kampusie, w domu studenckim, w pokojach jednoosobowych. Lokalizacja w tym samym miejscu, gdzie odbywają się lekcje angielskiego wpływa na bezpieczeństwo kursantów a także możliwość organizacji ciekawych zajęć i animacji wieczornych. Kampus jest duży i przestronny, pełen miejsc do zabawy i relaksu. Na terenie kampusu znajduje się WiFi oraz pokój komputerowy. Cena obejmuje wyżywienie 3 razy dziennie. Śniadanie w formie kontynentalnej, ciepły lunch (jeśli w porze lunchu odbywa się wycieczka, wówczas lunch jest pakowany) oraz obiadokolacja.

Zajęcia pozalekcyjne obejmują liczne wycieczki z przewodnikiem w najciekawsze miejsca Londynu, a także wycieczki do Cambridge i nadmorskiego Brighton. Ponieważ najszybszym sposobem przemieszczania się po Londynie jest metro (które samo w sobie jest atrakcją), część wycieczek do centrum odbywa się komunikacją miejską oczywiście pod okiem doświadczonych opiekunów. Bilety komunikacji miejskiej wliczone są w cenę obozu. Podczas obozu planowane jest zwiedzanie m.in.: Pałacu Buckingham, Westminster, Big Bena, Tower of London, Trafalgar Square i Galerii Narodowej oraz wielu innych.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.

Obóz językowy – Londyn

Młodzieży w wieku od 12 do 17 lat oferujemy obozy językowe w Londynie. Minimalna długość wyjazdu to dwa tygodnie, a intensywność kursu to 20 lekcji w tygodniu. Uczniowie zakwaterowani są w domu studenckim na kampusie, w pokojach jednoosobowych. W tym samym miejscu organizowane są lekcje, co wpływa na bezpieczeństwo kursantów i oszczędza czas na przejazdy. Zajęcia odbywają się w blokach porannych lub popołudniowych.

Wielokulturowy Londyn każdego roku przyciąga miliony turystów. Trudno znaleźć lepsze miejsce na naukę języka, niż ta tętniąca życiem metropolia, a jednocześnie – stolica kolebki języka angielskiego. Coraz więcej osób wybiera się na obozy językowe w Londynie, by naukę wykorzystywać w praktyce. Co więcej, w tym mieście nie sposób się nudzić, a podczas 2-tygodniowego wyjazdu będziesz mieć szansę codziennie odkrywać inną dzielnicę.