Obozy kolonie jezykowe w anglii w brighton czerwony - Smiletrips.pl

Letnie obozy językowe dla młodzieży 14-21 lat w Brighton

 • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 14-21 lat
 • Terminy rozpoczęcia: co tydzień od stycznia do końca października
 • Minimalna długość: 1 tydzień
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Piątek/Sobota

Lokalizacja

Zlokalizowane godzinę drogi od centrum Londynu Brighton to jedno z ulubionych miejsc spotkań młodzieży. Jeszcze 200 lat temu była to niewielka wioska rybacka, dzisiaj – czarujący kurort nadmorski, przyciągający zarówno mieszkańców Anglii jak i młodych ludzi z całego świata w celu nauki języka i wypoczynku. Ikoną Brighton jest wesołe miasteczko znajdujące się w porcie i przysparzające wszystkim odwiedzającym mnóstwo radości. W Brighton nie można się nudzić! Szczególnie latem, kiedy w mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych i festiwali.


Szkoła i kurs językowy

Szkoła językowa Sprachcaffe to marka rozpoznawalna na rynku edukacji zagranicznej od wielu lat. Akredytowana przez British Council oraz English UK kształci pokolenia młodych kursantów z całego świata. Wszyscy nauczyciele to wykwalifikowani profesjonaliści wykwalifikowani do pracy z młodzieżą. Budynek szkoły położony jest w bezpiecznej willowej dzielnicy, w odległości krótkiego spaceru od plaży oraz niedaleko centrum miasta. Do dyspozycji kursantów jest piękny ogród, miejsce do nauki i relaksu, darmowe WiFi oraz dostęp do urządzeń audio-wizualnych.

Kursy angielskiego odbywają się rano lub po południu i składają się z czterech lub sześciu lekcji dziennie (każda lekcja trwa 45 minut).

Kursy dla młodzieży podzielone są według grup wiekowych i tak: 14-17-latkowie uczą się w “junior centre” a 18-21-latkowie mają osobny program zajęć dodatkowych i uczą się w osobnych grupach.

Przykładowy rozkład zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano Lekcje Lekcje Lekcje Lekcje Lekcje Czas wolny Czas wolny
Popołudnie Wycieczka zapoznawcza Wycieczka do Sea Life Centre Półdniowa wycieczka do Lewes Castle Muzeum Brighton Brighton Pier Londyn- pobyt całodniowy Czas wolny
Wieczór Przyjęcie powitalne Wieczór z salsą Siatkówka plażowa Czas wolny Beach Party Czas wolny Czas wolny

Transfer z lotniska

Turnusy zaczynają się niedziele, a kończą w soboty (w przypadku zakwaterowania u rodzin brytyjskich) lub w piątki jeśli zdecydują się Państwo na zakwaterowanie w akademiku. W tych dniach, z lotniska Londyn Heathrow oraz Londyn Gatwick w godzinach między 9 a 19 regularnie kursują grupowe transfery organizowane przez szkołę, które wliczone są w cenę obozu. Na Państwa życzenie istnieje także możliwość zorganizowania indywidualnego transferu w dogodnej godzinie. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

Ceny od 2654zł / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

 • Zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin brytyjskich w pokojach 2-4 osobowych z innymi uczestnikami obozu. Rodziny zlokalizowane są 15-30 minut drogi komunikacją miejską od szkoły.
 • Kursanci, którzy ukończyli 16 rok życia mogą także zdecydować się na zakwaterowanie w położonym przy samej plaży akademiku w pokoju 2-4 osobowym z pełnym wyżywieniem.

Obóz polecany jest odpowiedzialnej młodzieży, która ma doświadczenie w samodzielnym przemieszczaniu się po mieście.

Po skończonych zajęciach językowych, życie w Brighton toczy się głównie wokół plaży i morza (grille, sporty wodne i plażowe), ale także fani kultury i sztuki nie będą rozczarowani! W ramach zajęć dodatkowych organizowane są wycieczki po regionie oraz wyjścia do najciekawszych miejsc, jakie ma do zaoferowania Brighton, np. Royal Pavilon, czy Brighton Pier. Obozy dwutygodniowe i dłuższe, obejmują także całodniową wycieczka do Londynu! Program przewiduje również wycieczki fakultatywne, na które młodzież może zapisać się za dodatkową opłatą.

Wycieczki wliczone w cenę obozu:

 • Kurs 1 tydzień: 1 wycieczka półdniowa
 • Kurs 2 tygodnie: 1 wycieczka całodniowa i 2  półdniowe
 • Kurs 3 tygodnie: 2 wycieczki całodniowe i 3 półdniowe

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.