Obozy językowe w Anglii w Eastbourne dla młodzieży w wieku 10-17 lat

  • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 10-17 lat
  • Terminy rozpoczęcia: w każdą niedzielę od 12 czerwca do 21 sierpnia
  • Minimalna długość: 1 tygodnie
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Niedziela

Lokalizacja

Eastbourne to najbardziej słoneczne miasto Anglii, znajdujące się godzinę drogi od Londynu, na południowym wybrzeżu wyspy. To miejscowość bardzo spokojna i bezpieczna, wybierana przez Anglików jako miejsce wakacji i odpoczynku. Piaszczyste plaże, malownicze klify oraz nadmorska promenada są uwielbiane przez turystów, jednocześnie nie jest tu tak tłoczno jak np. w pobliskim Brighton. Eastbourne jest także zdecydowanie mniejsze i bardziej kameralne, co pozwoliło zachować tu autentyczny brytyjski klimat.

 

Szkoła i kurs językowy

Szkoła LTC mieści się w osiemnastowiecznej rezydencji w ogromnym parku. Samo przebywanie na zabytkowym, tajemniczym kampusie już  jest nie lada atrakcją dla uczestników obozu. Pomieszczenia zachowane w oryginalnym stylu są odrestaurowane i przystosowane do goszczenia osób nieletnich. Szkoła posiada akredytacje British Council oraz English UK oraz spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i opieki nad młodzieżą. Lekcje odbywają się w godzinach porannych i prowadzone są przed doświadczoną i wyszkoloną kadrę nauczycielską.


Transfery z lotniska

Turnus trwa od niedzieli do niedzieli. W tych dniach mogą Państwo zamówić prywatny, odpłatny, transfer z lotnisk. Ceny za kurs w jedną stronę:

  • Gatwick: 90 GBP
  • Heathrow: 112 GBP
  • Stansted: 144 GBP

Dla młodzieży poniżej 16 roku życia obowiązkowa jest dodatkowa asysta pracownika szkoły przy odprawie na lot powrotny. Koszt usługi to 36 GBP.

Ceny od 550 GBP / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Course features

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Zajęcia językowe oraz zakwaterowanie odbywają się w tym samym budynku. Rezydencja jest ogromna i co roku gości tu kursantów z ponad 40 krajów. Pokoje są wieloosobowe (od 5 do 12 osób w pokoju). Kompleks zlokalizowany jest około 15 minut spacerem od centrum miasta oraz od plaży. W cenę kursu wliczone jest pełne wyżywienie serwowane na terenie kampusu.

Alternatywą zakwaterowania dla młodzieży powyżej 13 roku życia jest zakwaterowanie u starannie wybranych i monitorowanych rodzin brytyjskich. Także w tej opcji zapewnione jest z pełne wyżywienie.

Na każdy tydzień kursu przypada jedna wycieczka całodzienna w weekend oraz jedna półdniowa w środku tygodnia. Ponadto organizowane są wyjścia na plażę, do kina, na basen oraz do kręgielni, gry terenowe oraz zwiedzanie najciekawszych miejsc w okolicy. Do kampusu przynależy ponad dziesięciohektarowy park, w którym znajdują się boiska do gier i zabaw, korty tenisowe oraz miejsca do relaksu. Popołudniu oraz wieczorem na terenie kampusu organizowane są warsztaty, zajęcia kulturalne i sportowe. Wszystko pod okiem doświadczonych opiekunów uwielbianych przez młodzież.

Witam. Zainteresowała mnie Państwa oferta. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji i wycenę kosztów uczestnictwa.