Obozy i kolonie językowe w Pembroke/St. Julian's na Malcie dla młodzieży 14-21 lat

 • Wiek: 14 – 21 lat z podziałem na grupy wiekowe
 • Terminy rozpoczęcia: każdy poniedziałek przez cały rok
 • Ogromny, zabytkowy kampus z dużym basenem, ogrodem i miejscem do relaksu
 • Na obozie przewidziane jest dużo czasu wolnego, więc polecamy go szczególnie starszym, odpowiedzialnym nastolatkom
 • Osoby nieletnie pozostają pod opieką i nadzorem opiekuna
 • Idealna lokalizacja dla wszystkich tych, którzy lubią być w centrum wydarzeń. Możesz w niecałe 10 minut spacerem znaleźć się w kultowym St. Julian’s i korzystać z uroków tętniącego życiem miasteczka

 

Szkoła

 

Szkoła Sprachcaffe jest jedną z popularniejszych szkół językowych na Malcie – szczególnie ze względu na ogromny zabytkowy kampus Club Village. Na jego terenie znajdują się 23 sale lekcyjne w budynku i 6 miejsc do nauki w grupie w ogrodzie. Do dyspozycji są również recepcja czynna 24h, pokój gier, pokój z TV oraz DVD, restauracja, ogród i bar, gdzie wieczorami odbywają się imprezy integracyjne. Jeśli kochasz sport to boisko do siatkówki plażowej oraz ogromny odkryty basen będą Twoimi ulubionymi miejscami relaksu po zajęciach. Jeśli potrzebujesz spokoju to biblioteka i pokój do nauki jest do Twojej dyspozycji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

W sezonie wakacyjnym szkoła korzysta wyłącznie z dodatkowego budynku szkolnego zlokalizowanego na tyłach głównego kampusu. Budynek ten nie posiada klimatyzacji.

Szkoła posiada akredytacje FELOM a wszyscy nauczyciele uczący w szkole posiadają pozwolenie na nauczanie języka angielskiego wydane przez Ministerstwo Edukacji na Malcie.


Kurs językowy

Podczas obozu językowego na Malcie, możesz wybrać pomiędzy:

 • Kursem Standardowym: 20 lekcji w tygodniu (4 lekcje dziennie)
 • Kursem intensywnym: 30 lekcji w tygodniu (6 lekcji dziennie)

Nauka przebiega w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, a tematy zajęć są przystosowane dla grupy wiekowej, tak aby były jak najbardziej interesujące. Ilość godzin gwarantuje znaczny postęp w nauce jednocześnie pozostawiając wystarczająco dużo czasu wolnego na odkrywanie okolicy z nowo poznanymi znajomymi.

Podczas pobytu na Malcie będziesz miał styczność z językiem angielskim 24 godziny na dobę! Dzięki temu nauka będzie kontynuowana również po zajęciach, a Ty będziesz mile zaskoczony szybkimi postępami. Angielski w St. Julian’s dla młodzieży to efektywne, przyjemne i niezapomniane wakacje, podczas których uczestnicy świadomie i podświadomie chłoną umiejętności językowe zarówno w czasie lekcji jak i w czasie wolnym.


Przykładowy rozkład zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano Lekcje Lekcje Lekcje Lekcje Lekcje Czas wolny Czas wolny
Popołudnie Wycieczka zapoznawcza Zakupy w Sliema Półdniowa wycieczka – Valletta Zabawy na plaży Serce Malty – wycieczka całodniowa
Wieczór Przyjęcie powitalne Noc klubowa w Paceville (17+) Noc karaoke Spacer na wybrzeże Czas wolny Impreza hawajska Czas wolny


Lot i transfer z lotniska

 • Zarezerwuj lot na lotnisko Malta (MLA) w dowolnych godzinach.
 • Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze. Potrzebujesz naszej asysty podczas lotu? Wybierz termin 27.06 – 11.07.2015, w którym z młodzieżą poleci nasz polski przedstawiciel! Chcesz abyśmy zarezerwowali Ci bilet? Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i dostępność miejsc.

Ceny od 1643zł / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Course features

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Najbardziej popularną opcją podczas obozu językowego jest zakwaterowanie na kapusie. Do wyboru są pokoje 2-3 osobowe lub wieloosobowe ze wspólną łazienką. Kursanci chwalą sobie zakwaterowanie na kampusie ze względu na to, że nie muszą się przemieszczać i wszystko jest w jednym miejscu.

Alternatywą dla zakwaterowania na kapusie jest mieszkanie u rodziny maltańskiej. Większość rodzin goszczących mieszka w odległości 15 minut spacerem lub autobusem od szkoły. To idealny opcja dla tych, którzy po skończonych zajęciach lubią spędzać czas w rodzinnej atmosferze, poznawać lokalne tradycje i zwyczaje.

Niezależenie od formy zakwaterowania, na jaką się zdecydujesz w cenę wliczone jest pełne wyżywienie.

Podstawowe zajęcia dodatkowe wliczone są w cenę obozu, jeżeli natomiast masz ochotę skorzystać z większej ilości zajęć, to dostępne są ona za dodatkową opłatą, uiszczaną na miejscu w szkole.

 • Zajęcia sportowe (np. siatkówka plażowa, piłka nożna, zajęcia fitness, Zumba itp.), zabawy w basenie, przyjęcie powitalne, grill na plaży, zwiedzanie, karaoke, międzynarodowe imprezy i wiele innych zajęć.
 • Wycieczki:
 • Kurs 1 tydzień: 1 wycieczka półdniowa
 • Kurs 2 tygodnie: 1 wycieczkę całodniowa i 2  półdniowe
 • Kurs 3 tygodnie: 2 wycieczki całodniowe i 3 półdniowe

Witam. Zainteresowała mnie Państwa oferta. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji i wycenę kosztów uczestnictwa.