Obozy zagraniczne

Obóz językowy za granicą to świetna okazja dla młodzieży na połączenie przyjemnego, wakacyjnego wypoczynku z praktyczną nauką języka obcego. Oferujemy wyjazdy do: Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Austrii, Kanady i Włoch oraz na Maltę i Cypr.

Obozy językowe za granicą dla młodzieży

Obozy językowe dla młodzieży to praktyczna nauka języka obcego. Uczniowie przebywają w międzynarodowych grupach, w których razem szlifują język. Nie brakuje też czasu na zwiedzanie pod okiem odpowiedzialnych opiekunów. Dzięki temu nauka nie kojarzy się z salą lekcyjną i nudą. Możliwość wykorzystywania nabytej wiedzy w praktyce (przez rozmowy na ulicy, w sklepie, z rówieśnikami z innych krajów) to duże wyzwanie, ale i satysfakcja. Dzięki oferowanym przez nas zajęciom dodatkowym obozy zagraniczne to popularny wybór wśród młodzieży ciekawej świata i lubiącej wyzwania.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.