Szkoła angielskiego w Londynie, przy Oxford Street

 • Wiek: 18+
 • Idealna lokalizacja dla osób, które chcą pozostawać blisko centrum Londynu, jednak szukają nauki w bardziej kameralnej i spokojniejszej dzielnicy miasta
 • Daty rozpoczęcia: kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek roku (jeśli poniedziałek jest świętem narodowym, kurs rozpoczyna się we wtorek)
 • Długość kursu: 2 tygodnie+

 GREENWICH

Położone nad Tamizą w odległości ok 15 minut jazdy komunikacja miejską od centrum Londynu. Znane jest na całym świecie z Królewskiego Obserwatorium Astrologicznego, przez które przechodzi południk zerowy. Okolica obfituje w piękną architekturę, znajdziesz tu wiele kafejek, restauracji z lokalnym jedzeniem, sklepów z pamiątkami. Nauka języka angielskiego w Greenwich odbywa się w centrum tętniącej życiem społeczności studenckiej, w jednej z najpiękniejszych zabytkowych dzielnic Londynu.

Kursy angielskiego w Greenwich

 • Angielski ogólny od 15 do 30 lekcji tygodniowo
 • Kursy przygotowawcze do egzaminów IELTS, Cambridge
 • Kursy angielskiego przygotowujące do studiów biznesowych
 • Angielski i praca
 • Kursy dla nauczycieli
 • Kurs języka biznesu
 • Trinity College TESOL
 • TOEIC/ BULATS/LCCI

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Szkoła angielskiego w Greenwich w Londynie

Założona w 1991 roku szkoła mieści się w odrestaurowanym zabytkowym budynku w malowniczej okolicy, w dzielnicy Greenwich. Lokalizacja jest o tyle spektakularna, że nie masz poczucia w życia pośpiechu, jak to często bywa w Londynie, jednocześnie jeżeli zatęsknisz za życiem wielkiego miasta, wsiadasz w metro, po 5 minutach znajdziesz się w nowoczesnej biznesowej dzielnicy, a po 15 minutach w centrum Londynu.

Wyposażenie szkoły

 • Nowoczesne sale z klimatyzacją
 • darmowy dostęp do Internetu
 • multimedialne centrum do nauki indywidualnej
 • biblioteka

Akredytacje

Szkoła posiada akredytację BRITISH COUNCIL for Teaching of English oraz ISI. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję utrzymania wysokich standardów nauczania języków obcych oraz zapewnienie niezbędnej opieki nad wszystkimi studentami.

Ceny od 122 GBP / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Course features

Szkoła : Kaplan International

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: ACCET

Pomożemy Ci znaleźć każdy rodzaj zakwaterowania, od tanich hosteli po luksusowe apartamenty. Niezależnie od tego, którą opcję zakwaterowania wybierzesz, wszystkie przechodzą regularne inspekcje. Dzięki temu wiesz, że przez cały Twój pobyt w Londynie Twoje mieszkanie nie będzie stwarzać Ci żadnych problemów.

Domy Studenckie

To idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie niezależność i towarzyską atmosferę. Zamieszkaj w jednym z apartamentów studenckich w multikulturowym Londynie, a po zajęciach ćwicz angielski poznając ludzi z całego Świata.

 • Pokoje 1- lub 2-osobowe
 • Minimalny wiek: 18 lat
 • Wyżywienie: samodzielne
 1. McMillan Student Village znajduje się w odległości krótkiego spaceru od szkoły London Greenwich. Oferując bezpieczne i wygodne zakwaterowanie tworzy idealne warunki do nauki, relaksu i spotkań towarzyskich. Najważniejsze udogodnienia, takie jak supermarkety i transport publiczny są również w odległości kilku minut spacerem.
 2. Wspólny dom studencki obok szkoły.

Mieszkanie przy rodzinie

Mieszkanie u rodziny sprawi, że Twoja nauka angielskiego na kursie językowym w Wielkiej Brytanii będzie jeszcze łatwiejsza. Twoi gospodarze będą native speakaremi języka angielskiego, więc będziesz mógł z nimi ćwiczyć język po zajęciach w szkole. W zależności od Twoich preferencji możemy zorganizować pobyt bez wyżywienia lub z częściowym wyżywieniem (BB, HB).

Co tydzień organizowane są wycieczki w atrakcyjne turystycznie miejsca, imprezy kulturalne i inne formy spędzania wolnego czasu dla uczniów. Dzięki temu możesz od razu ćwiczyć swój angielski poza lekcjami!

Witam. Zainteresowała mnie Państwa oferta. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji i wycenę kosztów uczestnictwa.

Poznaj angielski w Londynie!

Jeśli chcesz uczyć się języka, a do tego zamieszkać w wielokulturowym, barwnym mieście, kursy językowe w Londynie to wybór dla Ciebie. Możesz wybrać szkołę w centrum miasta i mieć wszelkie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Jeżeli wolisz spokojniejsze dzielnice, idealne będzie Greenwich lub Ealing.

Co dają kursy angielskiego w Londynie?

Londyn to miasto wielokulturowe. Jeśli chcesz otworzyć się na nowe doświadczenia i poznać ciekawych ludzi z różnych zakątków świata, nie znajdziesz lepszego miejsca. Nauka języka jest najprostsza wtedy, kiedy można ćwiczyć ją w życiu codziennym.

Kursy angielskiego – Londyn, Greenwich

W Greenwich pełnoletni uczniowie mogą odbywać kursy językowe. Londyn na pewno nie pozwoli Ci się nudzić. Po lekcjach możesz wybierać spośród wydarzeń kulturalnych. Masz też możliwość połączenia nauki z legalną pracą, dzięki czemu dodatkowo zyskujesz cenne, międzynarodowe doświadczenie zawodowe. Greenwich znajduje się zaledwie 15 minut jazdy komunikacją miejską od centrum miasta. Bez trudu połączysz więc naukę w spokojnym miejscu z najlepszymi rozrywkami.