Kanada - Smiletrips.pl

Kursy językowe w kanadzie

Wśród turystów panuje przekonanie, że „Kanada to Stany Zjednoczone bez wad”. I faktycznie mimo dynamicznie rozwijającej się gospodarki i napływu imigrantów z różnych stron świata, Kanada jest oazą spokoju, krajem pozbawionym większych problemów społecznych. 

Kanada jest idealnym miejscem do nauki i życia dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i wysoki standard życia. To połączenie czystych i bezpiecznych metropolii z piękna, dziewiczą naturą. System edukacji jest respektowany na całym świecie, a kanadyjski angielski jest uważany za najbardziej neutralną wersję języka angielskiego. Jeżeli dodać do tego ilość atrakcji kulturalnych, w których możesz uczestniczyć we wszystkich większym miastach oraz możliwości jakie Kanada stwarza miłośnikom sportów plenerowych to uzyskujemy idealne miejsce na zdobycie kwalifikacji i przeżycie przygody życia.

Tym, którym Kanada kojarzy się tylko z zimą mrozem musimy rozwiać wątpliwości. Oczywiście Kanada to nieocenione miejsce do uprawiania sportów zimowych, nawet w ich najbardziej ekstremalnym wydaniu. Jednakże większość miast położonych jest na południu kraju, gdzie w lecie możemy cieszyć się wysokimi temperaturami.

Kanada to drugie co do wielkości państwo na świecie, jej powierzchnia jest tylko o niecałe 10% mniejsza od powierzchni Europy. Co ciekawe, jeżeli chodzi o populację, to liczy ona 33 miliony, czyli jest mniejsza niż w Polsce.

Niemal każdy, bez względu na wiek i płeć, znajdzie coś dla siebie w bogatym Menu Kanady. Jeżeli jesteś fanem sportów zimowych i chciałbyś połączyć naukę z białym szaleństwem, to zdecydowanie odnajdziesz się w Whistler, gdzie na przemian z zajęciami w szkole, będziesz miał możliwość praktykowania zdobytych umiejętności jeżdżąc na nartach lub snowboardzie. Jeżeli pasjonujesz się kulturą i sztuką, a  wolny czas lubisz spędzać na zakupach, idealnym miejscem dla Ciebie będzie tętniące życiem Toronto! Dobrym połączeniem jednego i drugiego jest położony u podnóża gór piękny Vancouver, gdzie  z centrum w ciągu 40 minut jazdy komunikacją miejską możesz dostać się na pobliskie szczyty i cieszyć się naturą. Jeżeli nie jesteś pewny, gdzie chciałbyś spędzić swoją przygodę, skontaktuj się z nami i opowiedz o wizji swojego pobytu w Kanadzie, a my doradzimy w wyborze lokalizacji i programu.

Decydując się na wyjazd do sześciu miesięcy nie musisz aplikować o wizę. W takim wypadku, warunkiem jakim musisz spełnić jest posiadanie paszportu biometrycznego. Jeżeli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem lub chciałbyś połączyć naukę z pracą lub stażem – pomożemy Ci aplikować o odpowiednią wizę.

Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem studiów na uniwersytecie lub w college`u i zdobyciu doświadczenia międzynarodowego, musisz posiadać wizę studencką. Kanada, jako kraj o małym zaludnieniu i dynamicznie rozwijającej się gospodarce, stwarza stosunkowo łatwe możliwości podjęcia pracy oraz emigracji dla obcokrajowców, którzy chcą poświęcić czas na naukę i zdobywanie uprawnień. Podczas nauki przysługuje Ci prawo 20 godzin  pracy w tygodniu, w ciągu roku szkolnego oraz w nieograniczonym systemie godzinowym podczas przerw wakacyjnych. Po ukończeniu 2 letniego programu na poziomie podstawowym lub rocznego programu podyplomowego otrzymasz nawet kilkuletnią wizę umożliwiająca podjęcie pracy na cały etat.

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularna stała się wiza Working Holiday do Kanady, która pozwala na podjęcie pracy lub stażu w Kanadzie w okresie do 12 miesięcy. Niestety program ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bardzo ciężko jest dostać taką wizę, lecz jeżeli odpowiednio wcześniej zgłosisz się do nas – pomożemy Ci w aplikacji.

Angielski w Toronto

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie:

max 15

  • Szkoła w Toronto znajduje się w samym centrum miasta.
  • Dostępne jest zakwaterowanie w akademiku lub u rodziny goszczącej

Ceny od $280/tydzień

Angielski w Vancouver

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

  • Szkoła w Vancouver znajduje się w samym centrum miasta.
  • Dostępne jest zakwaterowanie w akademiku lub u rodziny goszczącej

Ceny od $280/tydzień