Kursy Językowe dla Dorosłych - Smiletrips.pl

Kursy angielskiego za granicą

Nauka poprzez “pełne zanurzenie” w języku jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod. To dlatego kursy angielskiego za granicą cieszą się tak dużą popularnością wśród naszych Klientów. Za granicą nauczysz się szybciej! Oprócz lekcji, masz ciągły kontakt z językiem obcym i poznajesz go w codziennych sytuacjach. Dzięki temu możesz szybciej przełamać barierę mówienia.

Ponad sto lokalizacji do wyboru

W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne lokalizacje w Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA, jak i te bardziej egzotyczne jak Australia, RPA, czy Nowa Zelandia. Dużym zainteresowaniem ostatnio cieszy się Kanada, która kilka lat z rzędu wygrywa rankingi na najprzyjaźniejsze państwo na świecie do nauki języka. Jeśli natomiast szukasz czegoś bardziej “wakacyjnego” to warto rozważyć Maltę oraz Cypr, które w ostatnich latach stały się hitem wśród osób wyjeżdżających na kursy angielskiego za granicą.

Oprócz kraju, w swoim wyborze musisz także uwzględnić preferencje dotyczące miasta. W naszej ofercie znajdziesz szkoły w tętniących życiem metropoliach, gdzie w czasie wolnym będzie można oddać się rozrywkom kulturalnym oraz w kameralnych miejscowościach wypoczynkowych. Przy wyborze dużych miast warto także zastanowić się, czy chcemy być w centrum wydarzeń, czy tylko mieć do nich łatwy dostęp komunikacyjny, a na nauce skoncentrować się w nieco spokojniejszej okolicy.

Wybór jest bardzo duży, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy podzielą się z Tobą doświadczeniem w planowaniu kursów angielskiego za granicą. Podróże i języki to nasza pasja!